Asmet w katalogu TecDoc

6 kwietnia 2009, 0:00

Firma Asmet produkująca układy wydechowe do aut osobowych i dostawczych dołączyła w kwietniu 2009 do grupy producentów, którzy zamieszczają swoją ofertę w najbardziej znanym elektronicznym katalogu części zamiennych w Europie.
Wydawany i aktualizowany kwartalnie katalog TecDoc zawiera informacje o ponad 2 mln artykułów, ponad 920 tys. grafik do ponad 63 tys. aut osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Dzięki tak szerokiej bazie danych, katalog ten jest znakomitym narzędziem do identyfikacji i zamawiania części przez dystrybutorów, warsztaty i sklepy motoryzacyjne, a za tym idzie, szybkiej i sprawnej obsługi klienta.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nowy katalog online na stronie www.trw-eos.com
Nowy katalog online na stronie www.trw-eos.com

Dnia 8 stycznia 2007 TRW Automotive Aftermarket uruchomiło nowy katalog online oparty na katalogu TecDoc. Katalog zawiera szczegółowe informacje na temat elementów układów hamulcowych i zawieszeń. Nowa forma katalogu umożliwia niezwłoczne i częste uzupełnianie katalogu o wszelkie nowości, co pozwala na przekazanie klientom wiarygodnych i aktualnych danych. „TRW od wielu lat współpracuje z TecDoc i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 7 kwietnia 2009, 0:00 0 0

Witam,
Od kogo kupujecie Asmeta?

Odpowiedz