Klocki hamulcowe Breck w ofercie Auto Partner SA

, 26 kwietnia 2017, 10:55

Auto Partner SA wprowadził do swojej oferty klocki hamulcowe marki Breck.

Breck to polski produkt wytwarzany przez firmę Lumag z Budzynia, która posiada najnowocześniejszą fabrykę materiałów ciernych w Europie Środkowo-Wschodniej. Klocki hamulcowe Breck odpowiadają standardom części oryginalnych, a stosowane procedury jakości są zgodnie ze specyfikacją techniczną ISO/TS 16949 oraz normami ISO 9001, ISO 14001 i PN-N-18001.

W produkcji zastosowano materiały niezawierające metali ciężkich i niebezpiecznych włókien, dzięki czemu zredukowana została emisja szkodliwych substancji do środowiska. Zastosowanie blaszek tłumiących dwustronnie pokrytych specjalną warstwą elastomeru zapewnia tłumienie drgań i zapobiega piskom przez cały okres użytkowania.

Marka Breck opracowała dodatkowo nowej generacji ceramiczne materiały cierne w linii HIGH SAFETY, które cechują się wysoką stabilnością współczynnika tarcia, brakiem wibracji, mniejszym pyleniem i wydłużoną żywotnością.

Z pełnym asortymentem klocków hamulcowych Breck dostępnych w ofercie dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.auto-partner.pl, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Jaszka, 26 kwietnia 2017, 15:10 11 -2

Super, więcej polskich towarów w polskich hurtowniach!

Odpowiedz

naws1, 26 kwietnia 2017, 17:23 5 -1

Co powie IC, szach-mat

Odpowiedz

lucky garage, 26 kwietnia 2017, 18:23 11 -1

No nareszcie! Nie wiem jak inni, ale u mnie ani jednej reklamacji. Jak ktoś będzie miał ochotę, to niech napisze, jakie klocki zakłada jako pewniaka za rozsądną cenę?

Odpowiedz

tome5, 27 kwietnia 2017, 9:14 0 0

ależ nowość

Odpowiedz

Gość___, 27 kwietnia 2017, 17:12 1 0

Komentarze się coś psują, chyba zrobili, żeby nie dało się odpowiadać i nie dochodziło do dyskusji o MP.
@lucky_garage, TOMEX, BRECK, FOMAR, RAICAM, QUARO, OYODO - bezproblemowe klocki, między nimi wybieram tylko w oparciu o względy ekonomiczne (co się w danej chwili bardziej opłaca, taniej, szybciej, punkty do promocji).

Odpowiedz