Wiosenna promocja MANN+HUMMEL

31 marca 2004, 0:00

Przedstawicielstwo firmy MANN+HUMMEL GMBH w Polsce organizuje wiosenną akcję promującą filtry powietrza i kabinowe marki MANN-FILTER.
Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2004 roku i jest skierowana do warsztatów. Może w niej uczestniczyć każdy warsztat, niezależnie od wielkości i liczby stanowisk.
Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy zebrać odpowiednią ilość zakładek z opakowań filtrów i przesłać je pod wskazany adres. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, między innymi: komputery, cyfrowe aparaty fotograficzne oraz radia z odtwarzaczem płyt CD. Szczegółowe informacje zostaną przesłane do warsztatów.
Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom 22 lipca 2004 roku w Gościńcu Wiecha w Kawęczynie koło Tarczyna przez Jochena Sanguinette – szefa działu sprzedaży MANN-FILTER oraz Roberta Ostertaga – odpowiedzialnego za sprzedaż MANN-FILTER na rynki Europy Wschodniej i Południowej.
Autoryzowani partnerzy handlowi MANN+HUMMEL w Polsce to firmy: Auto-Części Bronowski, AD Polska, Fota S.A., Hart Sp. z o.o., Inter-Team.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!