Moto-Profil z PKN Orlen

7 października 2008, 0:00

Firma Moto-Profil Sp. z o.o. podpisała umowę z koncernem PKN Orlen na dostarczanie specjalistycznych usług dla klientów programu FLOTA. Dzięki porozumieniu użytkownicy kart paliwowych PKN Orlen będą mogli skorzystać, na atrakcyjnych warunkach cenowych z systemu zarządzania serwisem flot samochodowych – Moto-Flota, oferowanego przez Moto-Profil.

Umowa Moto-Profil z firmą PKN Orlen umożliwia firmowym flotom samochodowym korzystanie z programu Moto-Flota, obejmującego profesjonalne zarządzanie serwisem.
Moto-Flota to wyodrębniony z Moto-Profil system zarządzania serwisem pojazdów samochodowych, oparty na ponad 200 niezależnych i autoryzowanych serwisach, działających w oparciu o jednolite procedury przeglądowe, naprawcze oraz ceny. Moto-Flota zapewnia najwyższej jakości doradztwo, pomoc techniczną, optymalizację kosztów oraz koordynację wszelkich działań związanych z przeglądami i naprawami samochodów firmowych.

Prezes Moto-Profil w Radzie Nadzorczej TI

Prezes firmy Moto-Profil, Piotr Tochowicz został wybrany członkiem Rady Nadzorczej Temot International podczas Walnego Zgromadzenia Udziałowców TI.
Zjazd Temot International odbywał się w tym roku we francuskim Cannes, w dniach 29 – 30 września.

TI to jedno z największych zrzeszeń dystrybutorów części zamiennych działających w Europie. Celem Temot jest poprawa jakości i efektywności działania krajowych dystrybutorów części i akcesoriów samochodowych.

Moto-Profil Sp. z o.o. jest jedynym członkiem grupy Temot International w Polsce.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!