Sachs – zimowe sprawdzanie

12 września 2008, 0:00

Koncern ZF po raz kolejny wspiera warsztaty partnerskie działające w ramach sieci Original Sachs Service. Akcja „Sachs – zimowe sprawdzanie” ma na celu pomoc w zachęceniu klientów warsztatów do gruntownego przeglądu samochodu przed zbliżającą sie zimą.

Chociaż do tej niezbyt lubianej przez kierowców pory roku pozostało jeszcze trochę czasu, warsztaty partnerskie Original Sachs Service już teraz będą informować swoich klientów o korzyściach związanych z kompleksowym przeglądem pojazdów.

500 warsztatów Original Sachs Service w całej Polsce otrzyma na przełomie września i października bezpłatny pakiet z materiałami informacyjnymi i marketingowymi – plakatami, ulotkami i praktycznymi akcesoriami samochodowymi.

W ramach akcji „Sachs – zimowe sprawdzanie” klienci warsztatów mogą liczyć na fachową kontrolę pojazdu, ze szczególnym uwzględnieniem części, które odpowiadają za bezpieczeństwo i komfort jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych – opon, hamulców, systemów elektronicznych, oświetlenia, a przede wszystkim amortyzatorów.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!