Najmechanik, Najhandlowiec i Najtrucker 8 targów Inter Cars

10 września 2008, 0:00

Podczas 8 Targów Inter Cars 6-7 września 2008r. licznie zgromadzeni goście, mieli okazję zwiedzić stoisko portali MotoFocus.pl oraz TruckFocus.pl – patronów medialnych imprezy. Pomimo ogromnego upału jaki panował przez cały weekend, goście bardzo chętnie brali udział w konkursach z nagrodami.

W tym roku stoisko MotoFocus.pl i TruckFocus.pl zostało zdominowane przez konkursy. Wszyscy chętni mogli sprawdzić swoją wiedzę branżową w wirtualnych testach wiedzy w trzech kategoriach. Do wywalczenia były tytuły Najmechanika, Najhandlowca oraz Najtruckera.

Pomimo, że pytania były bardzo trudne a czasem także nieco podchwytliwe, wielu spośród uczestników udało się uzyskać bardzo dobre wyniki. Oto zwycięzcy oraz ich rezultaty w poszczególnych kategoriach:

Sobota 6 września:

Najtrucker: Łukasz Damps – Damex. Wynik 48/60. Czas: 91s. Nagroda: Odtwarzacz MP4 Creative ZEN

Najmechanik: Michał Świeżak – Auto Kowalczyk. Wynik 90/96. Czas: 109s. Nagroda: iPod shuffle

Najhandlowiec: Adam Hirsz – Sklep Motoryzacyjny Tadeusz Dera. Wynik 72/96. Czas: 148s. Nagroda: Odtwarzacz MP4 Creative ZEN

Niedziela 7 września:

Najtrucker: Michał Jóźwiak – Lena Lighting. Wynik 54/60. Czas: 81s. Nagroda: iPod shuffle

Najmechanik: Marcin Pałczyński. Wynik 71/96. Czas: 263s. Nagroda: iPod shuffle

Najhandlowiec: Adam Kulbaka. Wynik 54/96. Czas: 205s. Nagroda: iPod shuffle

Dodatkowo dwa razy dziennie, osoby które były liderami w poszczególnych kategoriach konkursu o godzinie 11 i 13 w sobotę i niedzielę otrzymały 4 litrowe Oleje Lotos Traffic Thermal Control 5W-40.

Oprócz treningów wiedzy uczestnicy targów mogli także wziąć udział w konkursach na Najlepszy Baner Roku, oraz Najlepszy Branżowy Film Roku. Do wyboru były filmy oraz banery, które były wyświetlane na stronach CarFocus.pl, MotoFocus.pl oraz TruckFocus.pl.

Najlepszym Filmem Branżowym został film przygotowany przez firmę Exxon Mobil.

Wyniki konkursu na Najlepszy Baner Roku:
1. Inter Cars
2. SKF
3. Nissens

Nagrody dla zwycięskich banerów:

– 1-sze miejsce : dodatkowa bezpłatna emisja billboarda
– 2-gie miejsce : bezpłatna emisja skyscrapera
– 3-cie miejsce : bezpłatna publikcja artykułu sponsorowanego

Nagrodą dla Najlepszego Filmu jest bezpłatne zamieszczenie filmu zwycięskiej firmy na wybranym portalu wg. standardowych zasad.

Spośród wszystkich osób, które oddały swój głos na baner lub film, także zostały rozlosowane nagrody – Odtwarzacze MP4 Creative ZEN.

Nagrody otrzymują:
– Waldemar Grzybowski z firmy Mobilart
– Mariusz Zakrzewski z Motoland Sylvia

Pomimo wspomnianej upalnej pogody, nastroje wśród zwiedzających targi były bardzo dobre. Oprócz zwiedzania stoisk wystawców, z atrakcji, które zaproponował organizator dużym zainteresowaniem cieszył się między innymi realistyczny symulator wyścigów F1, do którego ustawiała się duża kolejka chcących sprawdzić swoje możliwości na torze.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również niesamowite dragstery teamu VTG, których przyprawiający o ciarki na plecach ryk silników słychać było już z daleka. Na imprezie nie zabrakło również pieknych hostess, które bardzo chętnie pozowały do zdjęć na tle samochodów.

W sobotę wieczorem, kiedy pogoda była już bardziej sprzyjająca, odbyła się specjalna impreza dla zaproszonych gości. Wieczór swoją obecnością uświetniła m.in jurorka „Tańca z gwiazdami” która ze sceny zachęcała publiczność do wspólnej zabawy. Ponadto wystąpił rockowy zespół Lady Pank. Muzycy na scenie zaprezentowali swoje największe przeboje, które zostały bardzo żywiołowo przyjęte przez publiczność.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!