Blog ekspertów oświetlenia

12 stycznia 2017, 13:35

520163355

Co wycieraczki mają wspólnego ze światłami? Jak usunąć lód z reflektorów? O tym i wielu innych aspektach można przeczytać na blogu, który niedawno został udostępniony miłośnikom motoryzacji.

Na stronie OSRAM AutoMoto Blog regularnie będą pojawiać się informacje i wpisy na temat oświetlenia w motoryzacji, zarówno tego sprzed lat, jak i współczesnego, a także innowacji, które przyniesie przyszłość. Będą też wskazówki, jak podnieść bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy nocą oraz informacje o nowych produktach i trendach. Nie zabraknie również ciekawostek, w których istotną rolę odgrywa światło. Autorami tekstów będą dziennikarze i pasjonaci motoryzacji, zaproszeni goście oraz eksperci firmy OSRAM.

482681182

Wśród autorów znajdą się m.in. Witold Blady, dziennikarz motoryzacyjny od ponad 20 lat (a pasjonat motoryzacji prawie od urodzenia), Kuba Bielak, znany m.in. z programów telewizyjnych, dziennikarz motoryzacyjny, który prowadzi także Akademię Bezpiecznej Jazdy, a także ich koledzy po fachu z Niemiec. Jens Tanz przygodę z prasą motoryzacyjną rozpoczął w 2005 roku, dziś pisze m.in. do Auto Bild Klassik, a Fritz Lorek od lat 70. XX wieku interesuje się oświetleniem samochodowym, jest autorem broszury „Światło w mroku”, w której ostrzega przed stosowaniem tanich żarówek nieznanych producentów.

Zrzut ekranu 2017-01-12 o 10.53.17 (Kopiowanie)

Zapraszamy do lektury: www.osramautomotoblog.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!