Afryka, samochody i modelki: nowy wygaszacz ekranu febi

9 stycznia 2017, 13:36

Bezkresna plaża, lazurowe morze i do tego atrakcyjne kobiety: 16-te wydanie kalendarza warsztatowego febi bilstein eksponuje zmysłową stronę Afryki Południowej. Teraz dostępny jest także inspirowany kalendarzem wygaszacz ekranu.untitled-3

Producent i dostawca części zamiennych do samochodów osobowych i użytkowych rozprowadza kalendarz wyłącznie wśród niezależnych warsztatów i klientów na wszystkich kontynentach.

Teraz modelki można podziwiać również w komputerze. Każdy zainteresowany może pobrać wygaszacz ekranu z wybranymi zdjęciami wykonanymi podczas sesji. Ukazują one jak pochodzący z Essen fotograf Christian Deutscher podczas sesji w Kapsztadzie uwiecznił na zdjęciach cztery miejscowe piękności – Simone, Shané, Danielle i Sonję. Plenerami były pełne turystów Maiden’s Cove, lokalny warsztat oraz opuszczony, nigdy niedokończony odcinek autostrady. Następnie na planie pojawiły się oldtimery – od eleganckiego, brytyjskiego MG Roadster po sportowego Forda Mustanga.

Wygaszacz ekranu febi bilstein przeznaczony do systemu operacyjnego Windows można pobrać bezpłatnie po kliknięciu w link.

Wrażeń z sesji fotograficznej dostarcza trailer „making of“ na kanale YouTube-Kanal firmy febi bilstein.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!