Nowe Wiadomości IC

7 grudnia 2016, 8:51

Są już dostępne nowe Wiadomości IC. W magazynie, wydawanym przez Inter Cars, znalazły się artykuły produktowe, techniczne, porady dla mechaników i wieści ze spółki.

Grudzień i zbliżający się koniec roku sprzyja podsumowaniom i snuciu planów na przyszłość. Znajduje to swoje odzwierciedlenie również w zawartości grudniowego wydania Wiadomości IC. W magazynie opisano najważniejsze wydarzenia z ostatnich miesięcy, m.in. finał konkursu Gala Biesiadna 2016, finał programu Master Mechanik, testy w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS czy zmiany w wyszukiwarce Motointegrator.

W numerze przeczytać można również o planach Inter Cars na przyszłość. Wśród nich wiodącą rolę odegrają z pewnością projekty związane z usprawnieniem zarządzania danymi, w tym wdrożeniem koncepcji Master Data Management, i integracją ich na poziomie całej, międzynarodowej grupy.

Ponadto, jak w każdym wydaniu, redakcja przygotowała dla czytelników przegląd informacji z życia branży, artykuły produktowe i porady dla warsztatowców. W numerze znajdziemy również artykuły dotyczące wsparcia biznesowego dla warsztatów, jak np. sieci serwisowe, Bio Service, IC Katalog Online i eSOWA.

Najnowsze wydanie Wiadomości IC już wkrótce trafi do klientów Inter Cars z całej Polski. Można też przeczytać je w wersji elektronicznej pod adresem:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!