Zakupy na raty w Inter Cars S.A.

12 marca 2008, 0:00

Inter Cars S.A. informuje, że możliwość zakupu w systemie ratalnym na stałe weszła do oferty firmy. Zmodyfikowane zostały warunki programu, tak aby oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna.

Możliwość zakupu na raty dotyczy urządzeń warsztatowych. W dalszym ciągu oprocentowanie rat dla klienta wynosi 0%.

Dodatkowo w ramach promocji każdy uczestnik programu otrzyma 1 miesięczną karencję w spłacie rat, co oznacza, że kupując towar w marcu pierwszą ratę płaci się dopiero w maju. Program daje możliwość pozyskania wyposażenia warsztatowego na dogodnych warunkach.

Aby uzyskać informacje o szczegółach programu sprzedaży ratalnej i zgłosić swe uczestnictwo wystarczy skontaktować się z najbliższą filią Inter Cars S.A.

Oferta dotyczy urządzeń w cenach katalogowych.

Więcej informacji na www.warsztat.intercars.com.pl, infolinia 0801 80 20 20 lub w każdej filii Inter Cars S.A. na terenie kraju.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Natalia, 28 września 2017, 6:19 0 0

Dzień dobry,
Chciałabym sie zapytac, jeżeli byśmy chcieli zakupić np podnośnik do samochodu na raty nie będąc firma jest taka opcja dostępna?
Pozdrawiam

Odpowiedz