Premium Racing 2 – Dogoń własne marzenia

11 marca 2008, 0:00

3 marca 2008r. ruszyła promocja Premium Racing 2 organizowana przez firmę Fota S.A. . Promocja ta jest kontynuacją działań podjętych w ubiegłym roku.

W 2008 roku na uczestników czeka wiele niespodzianek i nagród.
Co zrobić by je zdobyć?

Zasady są następujące:

Etap IWyścigi w zakupach (3 marca 2008 – 30 czerwca 2008)

Wystarczy udać się do jednego z oddziałów firmy Fota S.A., kupić dowolny produkt jednej z następujących marek Premium:
ATE
Bosch
Castrol
Champion
Lemförder/Sachs
Mann-Filter
SKF

i zarejestrować się jako uczestnik promocji.
Od momentu przystąpienia do promocji za zakupy premiowanych produktów naliczane są punkty, gromadzone na specjalnym koncie uczestnika. Punkty przyznawane są osobno za zakupy każdej z premiowanych marek. Można więc „ścigać się” w zakupach wybranych lub wszystkich marek Premium biorących udział w promocji. Najlepsi Klienci awansują do kolejnego etapu…

Etap II – Wyścigi po nagrody (1-3 sierpnia 2008)
20 osób, które zdobędą najwięcej punktów za zakupy danej marki Premium, tworzy jeden Team. O nagrody w II etapie będzie zatem walczyć 140 osób tworzących siedem Teamów.

Walka odbędzie się na terenie centrum rekreacyjnego i hotelu Ossa, położonego w gminie Biała Rawska. Uczestnicy II etapu rywalizować będą o nagrody w różnych dyscyplinach sportów motorowych.
Trzech przedstawicieli każdego Teamu awansuje do kolejnego etapu i wygra nagrodę główną – wyjazd na wyścig Formuły 1.

Etap III – Wyjazd na wyścigi F1 Monza (11-15 września 2008)
Zwycięzcy promocji Premium Racing będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć na żywo zmagania kierowców Formuły 1 podczas wyścigów Grand Prix w Mediolanie.

W trakcie trzydniowego pobytu na wyścigach Formuły 1, oprócz wrażeń na torze, na finalistów czeka wiele dodatkowych atrakcji.
Więcej szczegółów dotyczących akcji można znaleźć w regulaminie konkursu znajdującym się na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.premiumracing.pl. Szczegółowych informacji o promocji udzielać będą pracownicy filii oraz przedstawiciele handlowi Fota S.A.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!