5 lat Q-Service-konferencja

18 lutego 2004, 0:00

W 2003r. minęło 5 lat od chwili, gdy swoją działalność w Polsce zainaugurowała jedna z pierwszych niezależnych sieci warsztatów samochodowych o nazwie Q-SERVICE stworzona przez Inter Cars S.A.
Dzisiaj marką Q-SERVICE posługuje się już ponad 350 warsztatów na terenie całego kraju. Pięciolecie działalności sieci Q-SERVICE stało się okazją do wspólnego spotkania właścicieli serwisów z reprezentantami firmy Inter Cars S.A. oraz dostawcami, których części zamienne są na co dzień montowane w samochodach klientów odwiedzających warsztaty Q-SERVICE.
Na miejsce konferencji, która odbyła się w dniach 30.01.2004 – 01.02.2004r. wybrano hotel “Orle Gniazdo” w Szczyrku. Udział we wspólnym spotkaniu wzięło ponad 400 przedstawicieli warsztatów sieci Q-SERVICE.
W konferencji uczestniczyli także wybrani dostawcy, którzy w swoich prezentacjach przedstawili koncepcje i rozwiązania dotyczące warsztatów. Jednocześnie zadbano o to, by każdy z uczestników miał możliwość indywidualnej konsultacji czy uzyskania informacji bezpośrednio od dostawcy.
Na zakończenie konferencji wręczone zostały wyróżnienia i nagrody w różnych kategoriach, między innymi za obroty z poszczególnymi firmami – partnerami konferencji w 2003 roku.
Jubileuszowe spotkanie uświetnił swoją obecnością sam Marcin Daniec z zespołem, który rozbawił zgromadzoną publiczność specjalnie przygotowanym na te okazję programem artystycznym nawiązując bezpośrednio do sieci Q-SERVICE, właścicieli warsztatów oraz firmy Inter Cars S.A.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!