Targi Motoryzacyjne INTER PARTS

13 czerwca 2007, 0:00

W dniach 08-10.06.2007 w trakcie trwania pierwszej edycji Targów Motoryzacyjnych Inter INTER PARTS nastąpiło Uroczyste Otwarcie Nowego Centrum Logistycznego w Stawigudzie.
Targi INTER PARTS zorganizowane były pod patronatem honorowym władz regionalnych i były przeglądem ofert zagranicznych i krajowych dostawców części i akcesoriów motoryzacyjnych, wyposażenia warsztatów samochodowych oraz narzędzi i urządzeń diagnostycznych.

Targi uświetniło swoją obecnością około 40 dostawców firm współpracujących z INTER PARTS, a także autoryzowani dealerzy, którzy zaprezentowali najnowsze modele samochodów na rynku.
Uroczystość miała charakter imprezy zamkniętej, skierowanej do najważniejszych klientów i partnerów handlowych, właścicieli hurtowni sklepów i warsztatów samochodowych.
Podczas Targów klienci INTER PARTS mogli zwiedzić nowoczesne Centrum Logistyczne oraz obejrzeć zaawansowany technologicznie system magazynowania części samochodowych.
Prowadzący imprezę Krzysztof Skiba i Jarek Janiszewski zapewnili uczestnikom wiele atrakcji i konkursów. W trakcie trwania imprezy klienci mogli również zobaczyć relacje z trwającego w tym czasie Rajdu Polski, w którym uczestniczył Zbigniew Staniszewski sponsorowany przez firmę INTER PARTS.

Targi spotkały się z pozytywnym oddźwiękiem wśród dostawców i klientów, którzy podziwiali organizację imprezy i wyrażali chęć partycypacji udziału w kolejnych edycjach.
Firma ma nadzieję, że Targi Motoryzacyjne INTER PARTS wpiszą się na stałe w kalendarz imprez motoryzacyjnych Warmi i Mazur.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!