TRW Automotive Aftermarket przedstawia: tarcze lakierowane

5 czerwca 2007, 0:00

Firma TRW Automotive Aftermarket wprowadza na europejski rynek części zamiennych nową gamę produktów – lakierowane tarcze hamulcowe. Nowości te stanowią uzupełnienie obecnego programu tarcz hamulcowych TRW dla wszystkich marek pojazdów jeżdżących po drogach Europy.

Nowa gama produktów jest już dostępna w sprzedaży. Wprowadzone referencje pokrywają szerokie spektrum marek pojazdów, a w tym: Renault, Audi, BMW, Alfa Romeo, Mercedes, Lotus, Nissan, Ford, Opel oraz Mitsubishi.
Marko Loth, Senior Produkt Manager odpowiedzialny w TRW Automotive Aftermarket za układy hamulców tarczowych i układy zawieszeń komentuje: „Nowa gama tarcz hamulcowych pokryta jest warstwą czarnego lakieru. To rozwiązanie, opracowane przez TRW zapewnia utrzymanie przez długi czas warstwy przeciwkorozyjnej. Pod względem estetycznym warstwa lakieru nadaje tarczy wygląd zadowalający nawet wymagających kierowców, dla których coraz częściej liczy się estetyka części, więc chcemy dać im wybór tam, gdzie jest to możliwe.”
Nowa gama tarcz produkowana jest w jednym z zakładów należących do TRW we Frydlant w Czechach, i tak jak wszystkie tarcze TRW poddawana jest najbardziej rygorystycznym testom, takim jak Test Wysokich Obciążeń Termicznych, Test Drogowy i Test Korozyjny w Komorze Solnej.
Loth dodaje: „TRW rozpoczęło już produkcję tarcz lakierowanych na potrzeby producentów samochodów – szare dla Volvo i czarne dla Forda. W odniesieniu do rynku wtórnego oznacza to wzrost naszej wiarygodności i wzmocnienie porozumień z producentami samochodów.”

Nowa gama produktów dostępna w sieci lokalnych dystrybutorów.
Szczegóły na:   www.trw-eos.com

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!