Przyjemny wietrzyk klimatyzacji?

4 kwietnia 2007, 0:00

Dziś samochodowe układy klimatyzacji to powszechnie dostępny standard. Ponad 90% aut sprzedawanych na europejskim rynku posiada klimatyzację w standardowym wyposażeniu. Tak szybki rozwój w produkcji systemów klimatyzacji stwarza ogromny rynek części i usług.
Jednak czy każdy serwis potrafi zaradzić usterce? Jak się okazuje, nie każdy z warsztatów potrafi podjąć się naprawy.
Tutaj z pomocą przychodzi firma Nissens. Z myślą o wszystkich tych serwisach, które zastanawiają się nad rozszerzeniem oferty usług o tą specjalność, rozpoczęła udostępnianie wiedzy dotyczącej układu klimatyzacji, jego serwisu i diagnozy.

W pierwsze serii – pomocy dla początkujących, ukazały się już poręczne przewodniki z najbardziej elementarną wiedzą. Mały poręczny poradnik to podstawy napraw i obsługi układu. Zawiera opis najważniejszych elementów układu, opisuje podstawowe i najczęściej spotykane usterki oraz informuje, w jaki sposób sobie z nimi radzić. Wraz z rozszerzeniem dotychczasowej oferty części, (obecnie skraplacze/kondensery, parowniki, osuszacze), Nissens będzie udostępniał też szerszą praktyczną wiedzę z zakresu napraw klimatyzacji. Wszelkie dodatkowe informacje, na temat darmowego mini przewodnika, znaleźć można na stronach internetowych producenta lub u dystrybutorów produktów Nissens.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!