Ratunek na rozlany olej

29 marca 2007, 0:00

Proszek wchłaniający olej DRY SOL SPECIAL to silny mineralny materiał wchłaniający. Jest to mieszanka Sepiolite, Smentite i innych minerałów. W przeciwieństwie do trocin drewnianych, tradycyjnie używanych jako materiał wchłaniający, który jednakże posiada niską zdolność wchłaniania olejów i jest palny, DRY SOL SPECIAL posiada dobre własności wchłaniające i bardzo szybko wchłania każdy rodzaj olejów, tłuszczów i innych cieczy.
Doskonały pochłaniacz DRY SOL posiada wysoką zdolność do zatrzymywania czynnika i dobre własności przeciwpoślizgowe, jest niepalny i chemicznie obojętny, nie posiada własności ściernych, reaguje dobrze ze wszystkimi cieczami i po użyciu może zostać w łatwy sposób usunięty.
Jest szczególnie wskazany w warsztatach naprawczych, na stacjach benzynowych i na parkingach: jego zdolność do wchłaniania eliminuje niebezpieczeństwo pośliźnięcia się na płytkach, ponieważ sprawia, że są one suche i czyste.

Na rozlane plamy oleju lub innych cieczy wystarczy tylko rozsypać produkt. Następnie kilkakrotnie przetrzeć i pozamiatać.
Produkt dostępny jest w Inter Cars S.A. pod indeksem DRY SOL 20kg.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!