Czyszczenie, pielęgnacja i konserwacja

29 marca 2007, 0:00

Produkty Nano Silver to unikalna technologia otrzymywania nanocząsteczek srebra oraz innych nanokomponentów o rozmiarach poniżej 100 nm (nanometrów). W porównaniu ze zwykłymi preparatami zastosowanie nanodrobin srebra w warstwach ochronnych preparatów kosmetyków samochodowych powoduje znaczną poprawę ich właściwości odpychania cząsteczek brudu, kurzu i wody, oraz zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Utworzona warstwa pozwala na osiągnięcie efektu kwiatu lotosu tzn. silnego odpychania kropli cieczy i samooczyszczania. Uzyskany efekt super hydrofobowości powoduje, że ciecze nie przywierają do powierzchni i spływają z niej w postaci drobnych kropelek.
Nano silver nadaje powierzchniom właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, antystatyczne, likwiduje przeszło 99% bakterii. Ma też właściwości dezodorujące i poprawia odbijanie promieni słonecznych, dzięki czemu obniża nagrzewanie powierzchni. Nano silver w tkaninach likwiduje też nieprzyjemny zapach potu.

Inter Cars S.A. w swojej ofercie posiada pełną gamę środków firmy „Moje Auto” , które zrobione są na bazie formuły Nano silver. Godne polecenia są preparaty do nabłyszczania kokpitu w różnych, przyjemnych zapachach, impregnatory tapicerek „antyplama” oraz środki nabłyszczające i woskujące, takie jak wosk do nabłyszczania i konserwacji karoserii z dodatkiem naturalnego wosku carnuba czy woskowa emulsja koloryzująca do nabłyszczania i konserwacji karoserii w różnych kolorach.

W ofercie znajdą Państwo preparaty do odgrzybiania i odkażania klimatyzacji oraz bardzo praktyczne środki do czyszczenia tapicerki materiałowej i skórzanej, a także do dywaników i podsufitek. Dołączona tabela zawiera pełny spis produktów wraz z indeksami i cenami.

Podsumowując, warstwa ochronna utworzona z nanocząsteczek srebra jest:
– Kilkakrotnie bardziej wytrzymała niż zwykłe preparaty
– Odpycha od powierzchni cząstki brudu, kurzu oraz wody
– Nadaje powierzchniom właściwości antybakteryjne antygrzybiczne.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!