Epoka Hamulcowa 2 w Auto Partner (przygotował Auto Partner Tychy)

, 28 czerwca 2006, 0:00

Firma Auto Partner zaczynała od Mercedesa, później specjalizowała się w częściach silnikowych. Sukcesywnie rozszerzała ofertę o wszystkie pozostałe działy części, w tym hamulce. Teraz Product Managerowie Auto Partnera przestudiowali katalogi elementów układu hamulcowego od A do Z i postanowili rozpocząć Drugą Epokę Hamulcową. W efekcie tego oferta Auto Partner Tychy zyskała 2075 nowych referencji! Dzięki temu firma Auto Partner oferuje Państwu ponad 4200 różnych rodzajów tarcz, bębnów, klocków oraz szczęk hamulcowych!


]1L[ W ramach Epoki Hamulcowej 2 wprowadzono do obrotu 1080 nowych referencji NK/SBS, co daje w sumie 1799 pozycji tarcz, bębnów, klocków oraz szczęk hamulcowych.]2P[ Dotychczasowa oferta Meyle, z początkiem wiosny, została podwojona. Z 581 referencji 271 pozycji to absolutne nowości w doskonałych cenach. O wysokiej jakości tarcz, klocków oraz szczęk dowiadujemy się od Klientów każdego dnia.


]3L[ O tym, że produkty Textar są najwyższej jakości nie trzeba przekonywać nikogo. Dlatego też dodano 676 nowych artykułów (głównie do samochodów japońskich i koreańskich). Teraz Auto Partner dysponuje 1712 pozycjami elementów hamulcowych.]4P[ Nie zapomniano również o polskim producencie klocków i okładzin. Do 131 referencji klocków Breck dodano 48 nowości.Więcej szczegółów: www.autoap.com.pl lub 032 / 325 15 00

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!