Nowości firmy Liqui Moly

13 czerwca 2006, 0:00

PRO-LINE – to seria preparatów Liqui Moly do zastosowań przez profesjonalistów w warsztatach samochodowych.


PRO-LINE MOTORSPÜLUNG
Pro-Line Motorspülung jest rozwiniętym technologicznie produktem na bazie wysoko skutecznych i nowoczesnych dodatków. Zawarte w nim detergenty i dysperenty w połączeniu z substancją nośną zostały przetestowane w licznych próbach laboratoryjnych na skuteczność usuwania laków i szlamu olejowego. Rozpuszczalne i nierozpuszczalne w oleju wszelkiego rodzaju osady zostają dzięki temu preparatowi usunięte z układu olejowego. Silnik uwolniony od osadów i zabrudzeń oraz bez zanieczyszczania świeżego oleju może pracować znów z maksymalnymi osiągami.

 ]1L[
Zastosowanie: Jedna puszka 500 ml wystarcza na 5l oleju. Preparat należy dodać do rozgrzanego silnika przed wymianą oleju. Po dodaniu włączyć silnik na około 10-15 min. Następnie od razu przeprowadzić wymianę oleju i filtra. Produkt jest zgodny ze wszystkimi dostępnymi na rynku olejami.
UWAGA:
Nie nadaje się do motocykli z mokrym sprzęgłemPRO-LINE BENZIN-SYSTEM-REINIGER
 ]2P[
Preparat ten dzięki właściwościom czyszczącym i ochronnym przeciwdziała problemom związanym z układem paliwowym tj. niweluje nierówną pracę silnika na biegu jałowym, zmniejsza szkodliwość spalin, poprawia osiągi silnika i ułatwia rozruch. Jego zadaniem jest usunięcie osadu i nagaru. Nadaje się do wszystkich układów wtrysku benzyny. Należy go dodawać do baku przy każdym przeglądzie samochodu. Bak powinien być pełny co najmniej w 3/4.PRO-LINE DIESEL-SYSTEM REINIGER
 ]3L[
Preparat ten jest skutecznie czyszczącą i ochronną kombinacją dodatków. Jego zadaniem jest szybkie i niedrogie oczyszczenie ze szkodliwych osadów układu paliwowego w silnikach Diesla. Specjalne dodatki zapewniają optymalną ochronę przed korozją i podwyższają zdolność zapłonu.
Dodawać do baku przy każdym przeglądzie jak i po naprawach układu paliwowego. Dla likwidacji problemów zalecane jest stosowanie tego preparatu w okresach co 2.000 km.
Opakowanie wystarcza na max. 70l paliwa.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!