Diodowe akcesoryjne światła tylne do VW Golfa V

, 9 listopada 2005, 0:00

Na tegorocznej wystawie Motor Show Essen która odbędzie się w dniach od 25.11 do 04.12.2005 firma Hella pokaże akcesoryjne diodowe światła tylne do VW Golfa V w dwóch różnych wariantach kolorystycznych. Na swym stoisku w Hali 1.0, stand 303, Hella zaprezentuje także nowe akcesoryjne lampy tylne do VW Golfa Plusa, VW Passata, Seata Leona II i Opla Astry III. Znajdą się tam również dopasowane do konkretnych modeli światła dzienne w optyce gładko-szybowej do Opla Astry H i VW Golfa IV.
A dzięki nowym kompaktowym dodatkowym lampom dalekosiężnym Luminator Compact Blue, Luminator Compact Xenon i Rallye 3000 Blue u Helli właściwą ofertę znajdą także off-roaderzy.

Nowo opracowane przez Hellę diodowe akcesoryjne lampy tylne to wyjątkowa oferta do Golfa V. W lampach tych po raz pierwszy wszystkie funkcje (światła stopu, pozycyjne, kierunkowskazu) realizowane są za pomocą diod świetlnych LED. Nowe lampy tylne są dostępne w wersjach srebrno-czerwonej i srebrno-czarnej.
 ]1[
Inną akcesoryjną alternatywą dla pasa tylnego w Golfie V są przyciemniane lampy tylne. Bazują one na sprawdzonej technologii żarówek żarnikowych, a nadają wszystkim wersjom 5. Golfa sportowo-dynamicznego charakteru.
Hella ma w swej ofercie tylne lampy w technice LED o indywidualnie dobieralnych wariantach kolorystycznych także dla innych modeli Volkswagena: Passata (B6, limuzyna) oraz Golfa Plusa. Tu w charakterze źródeł światła zastosowanie znalazły diody świetlne, które mogą emitować zarówno czerwone, jak i żółte światło. W lampach dla Golfa Plusa lampy są zabarwione wokół diod na niebiesko, w drugim wariancie na stalowo. Akcesoryjne diodowe lampy tylne do Passata mogą być przyciemniane w kolorach czerwono-czarnym. Dzięki temu pojazdy te można wyróżnić w nieomylny sposób.
 ]2[
Nowe światła dzienne dostosowane do konkretnych modeli w optyce gładko szybowej zostały przygotowane przez Hellę Astry III i Golfa IV. Tym samym – obok uniwersalnych gładko szybowych lamp dziennych – Hella oferuje zindywidualizowane światła dzienne do Volkswagenów Golf III, IV i V oraz do Opla Astry III. Gładko szybowe lampy skonstruowano tak, by w świetle dnia samochód był wyraźniej widoczny, jako że światła dzienne są łatwiej postrzegane od normalnych lamp mijania. Dzięki minimalnemu poborowi mocy (16 watów na jedną lampę) wzrost zużycia paliwa jest niemal niemierzalny.


Zwarta budowa, potężna wydajność świetlna – Hella prezentuje w Essen kolejne reflektory z rodziny lamp Compact: Luminator Compact Blue i Rallye 3000 Blue z niebieską szybą, a także ksenonowy wariant lampy Luminator Compact. Lampy te wyposażone są w wysokowydajny odbłyśnik i szybę z prawdziwego szkła. Dzięki nim przedni pas samochodów terenowych i pick-upów może nabrać wyjątkowego, indywidualnego charakteru.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!