Listopadowe szkolenia osobowe

26 października 2016, 14:51

Spośród bogatej oferty szkoleń Inter Cars – zarówno darmowych, jak i płatnych – wybierać mogą mechanicy, zajmujący się naprawą samochodów osobowych.

W listopadzie Inter Cars zaprasza mechaników, naprawiających auta osobowe, na szkolenia produktowe, produktowo-techniczne oraz biznesowe. W trakcie ich trwania będzie można rozwinąć swoją wiedzę z zakresu m.in. zasady działania akumulatora,  diagnostyki i naprawy elektronicznych systemów dynamiki jazdy, wymiany oleju w dwusprzęgłowych skrzyniach biegów, instalacji gazowych, budowy i diagnostyki układu klimatyzacji czy wymiany rozrządu. Inne ze szkoleń dotyczyć będą takich kwestii, jak np. podwójne sprzęgło suche do manualnych równoległych skrzyń biegów, czujniki i elementy wykonawcę w benzynowych układach wtryskowych, naprawa nowoczesnych układów hamulcowych, diagnostyka samochodowa i świece zapłonowe.

Z kolei właścicieli czy kadrę kierowniczą z pewnością powinno zainteresować szkolenie z zarządzania serwisem samochodowym. Zostanie na nim poruszony m.in. jakże ważki temat dokumentów serwisowych i praktyki w sprawach sądowych.

Szkolenia odbywać się będą na terenie całego kraju, m.in. w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie, a także filiach spółki w Bolesławcu, Olsztynie, Stalowej Woli, Wrocławiu, Lęborku, Jeleniej Górze, Swarzędzu, Chojnicach, Gdyni i Szczecinie. Spotkania dla mechaników odbędą się również w Rawiczu, Tychach, Żarach i Białymstoku.

Szczegółowy harmonogram i tematykę wszystkich szkoleń dla mechaników z branży osobowej można znaleźć na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!