Wygraj żarówki X-tremeVision H7 – konkurs PHILIPS

23 listopada 2016, 23:55

Philips jest sponsorem nagród w naszym nowym konkursie. Można zdobyć jeden z trzech zestawów żarówek X-tremeVision H7, odpowiadając poprawnie na kilka pytań.

1. Dlaczego żarówki warto wymieniać parami? (przedstaw jak najbardziej kreatywnie swoje zdanie)

2. Jaką wartością wskaźnika CRI cechują się lampy PJH20 i MDLS CRI z serii Matchline?

3. O jaki procent jaśniejsze światło emitują żarówki Philips RacingVision w porównaniu do standardowego, uwarunkowanego prawem minimum?

4. Na postawie informacji zawartych w katalogu Philips 2016/2017 podaj, jaką maksymalną trwałość osiągają żarówki MasterLife przeznaczone do autobusów i ciężarówek.

5. Czym różnią się lampy Philips Xenon X-tremeVision od Philips Xenon WhiteVision?

 

Podpowiedzi można szukać na stronach Philips:

 

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl
Nagrody to trzy komplety żarówek Philips X-tremeVision H7

Otrzymają je 15., 35. i 50. osoba, która prześle prawidłowe odpowiedzi. Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora.

 

Konkurs trwa od 23 do 30 listopada 2016 r.

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Philips
Rozstrzygnięcie konkursu Philips

Przedstawiamy laureatów konkursu, w którym nagrody ufundowała firma Philips. Prezentujemy także poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe.   1. Dlaczego żarówki warto wymieniać parami? (przedstaw jak najbardziej kreatywnie swoje zdanie) Odp. Według inwencji autorów 2. Jaką wartością wskaźnika CRI cechują się lampy PJH20 i MDLS CRI z serii Matchline? 92 CRI 3. O jaki procent jaśniejsze […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Robert, 24 listopada 2016, 8:16 0 0

Mądry tego na pewno nie wymyślił musiał to chyba być chyba sam prezes ,liczby w RP zaczynają się dla nich już chyba nie od 13 (trzynastek -pensji )tylko chyba już od 15 -pensji.I chyba tego powodu są to chyba te cyfry

Odpowiedz