Komplet klocków i tarcz Textar do nowego Audi Q2

, 22 września 2016, 11:51

Pod koniec tego roku rozpocznie się sprzedaż nowego Audi Q2. Firma Textar już teraz wprowadza do oferty klocki i tarcze hamulcowe do tego modelu.

Q2 to najmniejszy SUV w ofercie Audi. Jego oficjalna premiera miała miejsce podczas wiosennego salonu samochodowego w Genewie. Do sprzedaży, także w Polsce, trafi dopiero w listopadzie. Już dziś wiadomo, że będzie to jeden z bestsellerów Audi, po który ustawia się kolejka chętnych.

Firma Textar jednocześnie z rozpoczęciem jego produkcji (wrzesień 2016) wprowadza do swojej oferty dwie referencje klocków hamulcowych – nr 2568301 (VA) z czujnikiem zużycia na przednią oś oraz nr 2500801 (HA) na tylną.

Zawsze optymalnym uzupełnieniem klocka jest tarcza hamulcowa tego samego producenta. W ofercie Textar komplet do Audi Q2 stanowią także dwie referencje – nr 92120505 (VA) na przednią oś oraz nr 92224903 (HA) High Carbon na tylną.

Wszystkie nowe referencje przeznaczone są do modeli Audi Q2 z napędem na jedną oś lub obie (quattro).

Przy wątpliwościach dotyczących doboru referencji Textar do konkretnego modelu samochodu, można skorzystać z katalogu TecDoc lub multimedialnej aplikacji BrakeBook.

Dowiedz się więcej

Nowa tarcza hamulcowa do Fiata
Nowa tarcza hamulcowa do Fiata

Firma Textar wprowadza do swojej oferty aftermarketowej jedną tarczę hamulcową pasującą do różnych wersji Fiata Doblo. Nowa referencja tarcz hamulcowych Textar (nr 92046803) przeznaczona jest do Fiata Doblo, których produkcję rozpoczęto od lutego i marca 2016. Pasują na przednią oś zarówno wersji osobowych, jak i dostawczych z silnikami Diesla o pojemności 1.3 i 1.6 litra. […]

Textar wprowadza tarcze do Opla Karl
Textar wprowadza tarcze do Opla Karl

Firma Textar wprowadza do oferty aftermarketowej tarcze hamulcowe do Opla Karl. Nowe referencje tarcz Textar (nr 92278703) do Opla Karl są odpowiednikiem tych montowanych jako oryginalne wyposażenie w fabryce. Przeznaczone są do przedniej osi wszystkich modeli, także tych zasilanych LPG i oferowanych pod logo Vauxhall (Viva). Tarcze hamulcowe Textar posiadają homologację ECE R-90. Przy wątpliwościach […]

Nowe tarcze do Porsche w ofercie producenta
Nowe tarcze do Porsche w ofercie producenta

Textar wprowadza do swojej oferty wentylowane tarcze hamulcowe do Porsche 981. Zostały one wykonane w technologii PRO+. Model 981 to trzecia generacja Porsche Boxter, którego produkcja przypadła na lata 2012-16. Najnowszym uzupełnieniem oferty firmy Textar są wentylowane tarcze hamulcowe do tego modelu auta oraz spokrewnionego z nim Porsche Cayman 981c (03.2013-16), które wyposażono w silnik […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!