Master Mechanik – to jeszcze nie koniec

14 września 2016, 14:22

Pod koniec września odbędzie się finał programu Master Mechanik. Nowa formuła konkursu Inter Cars cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że organizatorzy zdecydowali o jego kontynuowaniu.

Na początku września zakończył się etap rywalizacji online w ramach programu Master Mechanik. Od 18 lipca blisko 900 osób – pracowników warsztatów samochodowych uczestniczyło w wirtualnej podróży amerykańską Route 66, podczas której musieli rozwiązywać różnego rodzaju testy i zadania. W ten sposób rozwijali swoją wiedzę techniczną.

Wielki finał
Przed nami finał konkursu, który zaplanowano na koniec września. Weźmie w nim udział 10 najlepszych mechaników z kategorii samochodów osobowych i ciężarowych. Finał – już w realnej rzeczywistości – odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie, gdzie na uczestników czekają specjalnie przygotowane zadania techniczne, usterki i awarie.


Zwycięzcy otrzymają nagrody, które pomogą w rozwoju warsztatu i zbudowaniu przewagi konkurencyjnej. Dla wszystkich finalistów przewidziano materiały od współpracujących w ramach Master Mechanika czołowych producentów. Wszyscy zostaną również zaproszeni na bezpłatne szkolenie Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka, po którym otrzymają zaświadczenia zgodne z Rozporządzeniem Komisji WE nr 307/2008 z 2 kwietnia 2008 roku.

To nie koniec
Tegoroczna edycja Master Mechanika cieszyła się tak dużym powodzeniem wśród właścicieli warsztatów i ich pracowników, że nie wszystkim chętnym udało się zapisać do udziału w niej. W  odpowiedzi na liczne zainteresowanie osób, które chciały przejechać się wirtualną Route 66 i zapoznać z przygotowanymi materiałami szkoleniowymi, Inter Cars podjął decyzję o kontynuowaniu programu. Platforma www.mastermechanik.pl pozostaje więc aktywna, a właściciele warsztatów dalej mogą zgłaszać swoich pracowników do udziału w bezpłatnym programie rozwoju.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Specjalna edycja gry Car Mechanic od Inter Cars
Specjalna edycja gry Car Mechanic od Inter Cars

Inter Cars nawiązał współpracę z firmą PlayWay, czego owocem jest specjalna edycja gry Car Mechanic, która kierowana jest do uczniów szkół biorących udział w programie „Młode Kadry”. Projekt zakłada popularyzację zawodu z wykorzystaniem innowacyjnych na skalę europejską możliwości, jakie daje nam symulator pracy mechanika. Takie rozwiązanie stworzy nowe standardy edukacji oraz zrewolucjonizuje rynek szkoleń dla […]

Kto pojedzie na finałową Galę Biesiadną
Kto pojedzie na finałową Galę Biesiadną

Za nami 6 miesięcy rywalizacji w ramach konkursu Gala Biesiadna 2016, organizowanego przez Inter Cars. Już wkrótce wielki finał, moc atrakcji i wartościowe nagrody dla laureatów. 9 września zakończył się ostatni okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016. Klienci Inter Cars mają za sobą czas wzmożonych starań o osiągnięcie jak najlepszych wyników. Przed nimi wielki finał, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!