Specjalna edycja gry Car Mechanic od Inter Cars

14 września 2016, 14:03

Inter Cars nawiązał współpracę z firmą PlayWay, czego owocem jest specjalna edycja gry Car Mechanic, która kierowana jest do uczniów szkół biorących udział w programie „Młode Kadry”.

Projekt zakłada popularyzację zawodu z wykorzystaniem innowacyjnych na skalę europejską możliwości, jakie daje nam symulator pracy mechanika. Takie rozwiązanie stworzy nowe standardy edukacji oraz zrewolucjonizuje rynek szkoleń dla młodzieży. Celem konkursu jest również poszukiwanie młodych talentów i dotarcie do wartościowych ludzi na zmieniającym się rynku pracy. Dzięki temu uczestnicy programu „Młode Kadry” mają możliwość zarówno wzięcia udziału w rywalizacji, jak i spojrzenia na zawód mechanika samochodowego z nowej, atrakcyjnej perspektywy.

Rejestracja i udział
Uczniowie, którzy zgłoszą się do udziału w konkursie, otrzymają specjalne zaproszenie wraz z kluczem do gry. W tym momencie rozpoczną się eliminacje i rywalizacja w wirtualnym świecie warsztatu, w którym oprócz wiedzy i umiejętności będzie liczył się również czas wykonywania zadań. Car Mechanic to nie tylko gra symulująca pracę mechanika, ale również porcja wiedzy technicznej i quizy, z jakimi użytkownicy będą mogli zmierzyć się, „naprawiając” samochody w świecie wirtualnym. Pierwszych 1000 uczniów, którzy zbiorą najwięcej punktów, weźmie udział w wirtualnym półfinale, gdzie będą musieli zrealizować zlecenie naprawy jednego konkretnego pojazdu. Odbywać się to będzie na czas. W ten sposób z ich grona zostanie wyłonionych 10 najlepszych uczestników, którzy zostaną zaproszeni do Wielkiego Finału. Ten odbędzie się już w świecie realnym, w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Każdy z finalistów otrzyma do wykonania zadania, które zostaną przygotowane przez trenerów technicznych Inter Cars, polegające na diagnostyce i naprawie samochodu.

Nagrody
Dla 100 najlepszych spośród 1000 uczestników, partner i jednocześnie producent gry, czyli firma PlayWay, przygotował klucze dostępowe do pełnej wersji gry Car Mechanic Symulator.
10 najlepszych laureatów w ramach nagrody zostanie zaproszonych na wycieczkę do fabryki firmy Elring w Stuttgarcie, która odbędzie się pod koniec października. Mogą się oni również spodziewać drobnych upominków.
Organizatorem konkursu jest Inter Cars SA wspólnie z firmą PlayWay SA, producentem gier symulacyjnych.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Kto pojedzie na finałową Galę Biesiadną
Kto pojedzie na finałową Galę Biesiadną

Za nami 6 miesięcy rywalizacji w ramach konkursu Gala Biesiadna 2016, organizowanego przez Inter Cars. Już wkrótce wielki finał, moc atrakcji i wartościowe nagrody dla laureatów. 9 września zakończył się ostatni okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016. Klienci Inter Cars mają za sobą czas wzmożonych starań o osiągnięcie jak najlepszych wyników. Przed nimi wielki finał, […]

Tuning oświetlenia
Tuning oświetlenia

Istotną częścią tuningu wizualnego są modyfikacje fabrycznego oświetlenia. Szeroki wachlarz produktów dostępnych w ofercie Inter Cars pozwala w prosty sposób spersonalizować oraz usprawnić każde źródło światła w samochodzie. Wymagający kierowcy często sięgają po ksenonowe zestawy do konwersji reflektorów halogenowych. TUOLOH7CAN to bez wątpienia najpopularniejszy z produktów oferowanych przez Inter Cars. Palniki z ceramiczną izolacją i […]

Master Mechanik – to jeszcze nie koniec
Master Mechanik – to jeszcze nie koniec

Pod koniec września odbędzie się finał programu Master Mechanik. Nowa formuła konkursu Inter Cars cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że organizatorzy zdecydowali o jego kontynuowaniu. Na początku września zakończył się etap rywalizacji online w ramach programu Master Mechanik. Od 18 lipca blisko 900 osób – pracowników warsztatów samochodowych uczestniczyło w wirtualnej podróży amerykańską Route 66, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!