TEDGUM na targach Automechanika 2016

17 sierpnia 2016, 11:26

Firma TEDGUM po raz kolejny weźmie udział w targach Automechanika we Frankfurcie nad Menem. Firma ma zamiar podzielić się nowościami w ofercie oraz przedstawić ciekawe rozwiązania, a także porozmawiać – nie tylko na stopie zawodowej – z gośćmi odwiedzającymi targi.

W tym roku na stoisku firmy TEDGUM można będzie zapoznać się z nowościami produktowymi, które także na bieżąco prezentowane są w nowym wydaniu katalogu on-line. Jako odpowiedź na wysokie wyniki sprzedaży zestawów naprawczych tulei oraz zapytania klientów, firma TEDGUM przygotowała kolejne propozycje, a mianowicie zestawy do Audi A4 B8, Mitsubishi Lancer VIII i Alfy Romeo 159.

Podczas targów polski producent zaprezentuje też linię produktów wzmocnionych, która jest oznaczona logiem TEDGUM PRO oraz przedstawi „na żywo” korzyści płynące z montowania produktów o wzmocnionej i ulepszonej konstrukcji.

Usługa regeneracji elementów metalowo-gumowych zawieszenia oraz przeniesienia napędu będzie na pewno ciekawą propozycją dla użytkowników aut zabytkowych a także dla klientów ceniących sobie ekologię. Jest to rozwiązanie zarówno w przypadku tych pierwszych, którzy najczęściej mają problemy z odnalezieniem potrzebnych części nawet wśród produktów oryginalnych, jak też w przypadku drugiej grupy użytkowników, którzy cenią sobie ponownie wykorzystanie niezużytych komponentów oszczędzając w tym surowce oraz energię. Dowodem na to, że oferta regeneracji jest przeznaczona nie tylko dla właścicieli old-timerów świadczy fakt niedawnej regeneracji zawieszenia do Ferrari California, którą przeprowadzali specjaliści TEDGUM.

Firma TEDGUM po kilku latach testów oraz ulepszania procesów produkcyjnych oferuje swoim klientom alternatywę dla tulei metalowo-gumowych poprzez zastąpienie tradycyjnego surowca poliuretanem.

Na targi Automechanika Tedgum przygotuje także niespodziankę dla klientów, która dotyczyć będzie całkiem nowego produktu. Chętni do odkrycia tej tajemnicy powinni odwiedzić stoisko TEDGUM: hala 4.1 stoisko A20.

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show 2016: Tedgum
Targi ProfiAuto Show 2016: Tedgum

Producent elementów gumowych i metalowo-gumowych podąża za rynkową tendencją oferowania mechanikom części w kompletnych zestawach montażowych. W ostatnim czasie pojawiły się nowości w tym segmencie produktów. – "Prezentowaną dziś nowością firmy Tedgum są kompletne zestawy elementów do tylnego zawieszenia Mitsubishi Lancer (prod. po 2007 r.) i Alfy Romeo 159, a także do przedniego zawieszenia Audi […]

Tuleje piasty do Alfy Romeo od Tedgum
Tuleje piasty do Alfy Romeo od Tedgum

Dwie nowe tuleje piasty, przedniej i tylnej, do Alfy Romeo znalazły się wśród nowości producenta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!