Targi ProfiAuto Show 2016: Tedgum

7 czerwca 2016, 9:42

Producent elementów gumowych i metalowo-gumowych podąża za rynkową tendencją oferowania mechanikom części w kompletnych zestawach montażowych. W ostatnim czasie pojawiły się nowości w tym segmencie produktów.

– "Prezentowaną dziś nowością firmy Tedgum są kompletne zestawy elementów do tylnego zawieszenia Mitsubishi Lancer (prod. po 2007 r.) i Alfy Romeo 159, a także do przedniego zawieszenia Audi A4 (B8). Wykorzystanie takiego zestawu jest rozwiązaniem o wiele tańszym niż wymiana kompletu wahaczy. Ze względu na to, że i tak oszczędzamy, zachęcamy klientów do wymiany wszystkich elementów z zestawu, by mieć pewność dobrze wykonanej naprawy." – mówił Michał Kostka z firmy Tedgum.

Produkowane przez Tedgum elementy wzmocnione doczekały się odrębnej nomenklatury. Posiadają teraz oznaczenie PRO. Czym takie elementy różnią się od standardowych można zobaczyć na poniższej fotografii. Solidniejsza konstrukcja przekłada się rzecz jasna na większą wytrzymałość, często także w porównaniu do produktu pierwszomontażowego. Inżynierowie Tedguma wychwytują niedociągnięcia producentów i w swoich wyrobach eliminują je.

Na stoisku Tegduma swoją wystawkę miał także Dział regeneracji i produkcji krótkoseryjnej. W jego ramach, firma produkuje lub regeneruje części i elementy nietypowe – do pojazdów zabytkowych i nie tylko. Są to np. koła pasowe, poduszki silnika.

– "Możemy regenerować wszystko co metalowo-gumowe. Np. w zeszłym miesiącu regenerowaliśmy przednie zawieszenie do Ferrari California z 2010 roku. Niekoniecznie więc muszą to być samochody zabytkowe, ale takie, do których tego typu części są trudno dostępne lub bardzo drogie." – dodał Michał Kostka.

Dowiedz się więcej

TEDGUM na targach Automechanika 2016
TEDGUM na targach Automechanika 2016

Firma TEDGUM po raz kolejny weźmie udział w targach Automechanika we Frankfurcie nad Menem. Firma ma zamiar podzielić się nowościami w ofercie oraz przedstawić ciekawe rozwiązania, a także porozmawiać – nie tylko na stopie zawodowej – z gośćmi odwiedzającymi targi. W tym roku na stoisku firmy TEDGUM można będzie zapoznać się z nowościami produktowymi, które […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!