Targi ProfiAuto Show 2016: ATE

6 czerwca 2016, 16:15

ATE przedstawiało na stoisku zarówno części eksploatacyjne do układów hamulcowych – klocki, tarcze hamulcowe, płyny hamulcowe – a także niezbędny osprzęt do obsługi i napraw układów hamulcowych.

Przedstawiciele firmy podkreślają, że ATE jest pierwszą marką, która wprowadziła ceramiczne klocki hamulcowe dla zwykłych samochodów i może pochwalić się najszerszą ofertą klocków ceramicznych w Europie i pokryciem europejskiego parku samochodowego na poziomie 30 proc.

Bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających targi były narzędzia serwisowe. Nie był to przypadek. Przykładem może być przyrząd do wymiany płynu hamulcowego – ATE jest jedynym dostawcą takiego przyrządu z funkcją automatycznej regulacji ciśnienia.

Atrakcją dla odwiedzających targi była gra komputerowa, która miała prezentować funkcjonowanie tarcz hamulcowych ATE Power Disc.

Dowiedz się więcej

Układ hamulcowy nowej generacji debiutuje w Alfie Romeo
Układ hamulcowy nowej generacji debiutuje w Alfie Romeo

W nowej Alfie Romeo Giulia zastosowano zintegrowany układ hamulcowy MK C1 Continental. Rozwiązanie po raz pierwszy weszło do produkcji seryjnej. MK C1 ma zapewniać maksymalne bezpieczeństwo i wysoki poziom komfortu prowadzenia. Znacznie skraca drogę hamowania, dając szybką reakcję pedału hamulca oraz wyeliminowanie drgań w przypadku zadziałania ABS. Opracowany przez Continental układ hamulcowy MK C1 (Integrated […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!