Krzysztof Hołowczyc w reklamie klocków Breck

7 marca 2016, 14:13

Lumag – polski producent klocków hamulcowych i właściciel marki Breck, rozpoczął nową kampanię reklamowo-promocyjną. Ambasadorem Brecka został znany kierowca rajdowy – Krzysztof Hołowczyc.

Hołowczyc wesprze działania marketingowe marki Breck. W ramach kampanii powstał filmik reklamowy, który można zobaczyć m.in. w serwisie YouTube:

– „Nawiązanie współpracy z tak uznanym sportowcem jak Krzysztof Hołowczyc jest kolejnym etapem w dynamicznym rozwoju marki. Od lat jesteśmy synonimem jakości i niezawodności, docenianych przez klientów na całym świecie, czego najlepszym dowodem jest rosnąca sprzedaż naszych klocków hamulcowych. Nie mam żadnych wątpliwości, że nasz nowy ambasador znacząco przyczyni się w realizacji zakładanych celów biznesowych” – powiedział Marek Żak, prezes spółki Lumag, producenta klocków hamulcowych Breck.

W przekazach marketingowych podkreślane są szczególnie jakość i bezpieczeństwo stosowania polskich klocków. Sam Krzysztof Hołowczyc w następujący sposób opisał produkty marki Breck:

– „Jako kierowca rajdowy zawsze przykładam najwyższą wagę do umieszczanego w moich samochodach sprzętu. Wielokrotnie obserwowałem, jak właściwy dobór poszczególnych części przesądza o sukcesie lub porażce nawet najlepszych zawodników. Możliwość poznania z bliska procesu produkcji oraz wyniki przeprowadzanych testów potwierdziły moje przekonanie, że klocki Breck zapewniają wysoką jakość i dlatego z czystym sumieniem polecam je znajomym”

Znany rajdowiec ma duże doświadczenie w udziale w kampaniach promocyjnych firm, związanych z motoryzacyjnym aftermarketem. W niedalekiej przyeszłości reprezentował markę K2, produkującą środki do pielęgnacji pojazdów czy należącą do Grupy Inter Cars platformę Motointegrator.

 

Jak podoba Wam się nowa reklama Breck z udziałem Krzysztofa Hołowczyca?

Dowiedz się więcej

LUMAG inwestuje w urządzenia badawcze do klocków BRECK
LUMAG inwestuje w urządzenia badawcze do klocków BRECK

Nie ulega wątpliwości, że badania trakcyjne są najbardziej wiarygodnymi badaniami pojazdów samochodowych. Jednak liczne trudności, jak chociażby problemy z zapewnieniem powtarzalnych warunków klimatycznych są istotnymi ograniczeniami takich pomiarów. Stąd też, w ostatnim czasie, coraz częściej można spotkać się z próbami zastępowania badań drogowych badaniami laboratoryjnymi, prowadzonymi na specjalnych stanowiskach. Okazuje się, że laboratoryjne symulowanie rzeczywistych […]

Tarcze hamulcowe w ofercie Breck
Tarcze hamulcowe w ofercie Breck

Firma Lumag z początkiem 2015 roku wprowadziła do oferty tarcze hamulcowe dedykowane pojazdom osobowym, sygnowane marką Breck. Poszerzenie oferty hamulcowej o produkt komplementarny, jakim są tarcze, jest odpowiedzią firmy na zapotrzebowanie rynku. Przy wymianie klocków bądź tarcz hamulcowych, najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest wybór elementów pochodzących od jednego dostawcy, dlatego wszystkie nowo wprowadzone tarcze pasują do […]

Lumag zainwestował kolejne 14 milionów złotych
Lumag zainwestował kolejne 14 milionów złotych

Lumag, producent klocków hamulcowych Breck, zainwestował 14 milionów złotych w nowoczesną linię do produkcji nakładek antypiskowych (tzw. shimów). Linię zainstalowano w fabryce firmy, mieszczącej się w Budzyniu w wojewódzkie wielkopolskim. Shim to jeden z kluczowych elementów budowy klocka hamulcowego, który odpowiada za tłumienie drgań i zapobiega piskom. Dotychczasowa metoda produkcji tej części wymagała zastosowania wielu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Znawca medii, 10 maja 2018, 18:46 1 -1

Przereklamowany starszy pan bez prawa jazdy...i wszystko jasne...amatorka tak jak reklamowane produkty
Slaby wybor...

Odpowiedz