Tarcze hamulcowe w ofercie Breck

28 stycznia 2015, 10:04

Firma Lumag z początkiem 2015 roku wprowadziła do oferty tarcze hamulcowe dedykowane pojazdom osobowym, sygnowane marką Breck. Poszerzenie oferty hamulcowej o produkt komplementarny, jakim są tarcze, jest odpowiedzią firmy na zapotrzebowanie rynku.

Przy wymianie klocków bądź tarcz hamulcowych, najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest wybór elementów pochodzących od jednego dostawcy, dlatego wszystkie nowo wprowadzone tarcze pasują do klocków hamulcowych Breck. Właśnie w tym konkretnym zestawieniu osiągają najlepsze parametry, co pokazały badania przeprowadzone przez Lumag na klockach i tarczach Breck.

Wszystkie tarcze Breck są malowane – posiadają specjalną powłokę ochronną, która oszczędza czas i środki, przeznaczane wcześniej na mozolne oczyszczanie i odtłuszczanie.

Oferta tarcz Breck obejmuje najbardziej popularne w Polsce i Europie marki samochodów, a z biegiem czasu będzie sukcesywnie poszerzana. Tarcze Breck będą wkrótce dostępne u czołowych dystrybutorów części.

Dowiedz się więcej

LUMAG inwestuje w urządzenia badawcze do klocków BRECK
LUMAG inwestuje w urządzenia badawcze do klocków BRECK

Nie ulega wątpliwości, że badania trakcyjne są najbardziej wiarygodnymi badaniami pojazdów samochodowych. Jednak liczne trudności, jak chociażby problemy z zapewnieniem powtarzalnych warunków klimatycznych są istotnymi ograniczeniami takich pomiarów. Stąd też, w ostatnim czasie, coraz częściej można spotkać się z próbami zastępowania badań drogowych badaniami laboratoryjnymi, prowadzonymi na specjalnych stanowiskach. Okazuje się, że laboratoryjne symulowanie rzeczywistych […]

Krzysztof Hołowczyc w reklamie klocków Breck
Krzysztof Hołowczyc w reklamie klocków Breck

Lumag – polski producent klocków hamulcowych i właściciel marki Breck, rozpoczął nową kampanię reklamowo-promocyjną. Ambasadorem Brecka został znany kierowca rajdowy – Krzysztof Hołowczyc. Hołowczyc wesprze działania marketingowe marki Breck. W ramach kampanii powstał filmik reklamowy, który można zobaczyć m.in. w serwisie YouTube: – „Nawiązanie współpracy z tak uznanym sportowcem jak Krzysztof Hołowczyc jest kolejnym etapem […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!