Individual Qucik nagrzeje wnętrze auta dwa razy szybciej

19 lutego 2016, 13:46

Firma Webasto wprowadziła do oferty nowe zestawy dodatkowe do ogrzewania postojowego. Dzięki Webasto Individual Qucik wnętrze pojazdu zostanie ogrzane w czasie aż połowę krótszym niż zazwyczaj. Natomiast z Webasto Individual Select, to kierowca zadecyduje, która część pojazdu i jak intensywnie, powinna zostać ogrzana.

Webasto Individual Quick ogrzewa wnętrze samochodu o 50% szybciej, niż w przypadku zwykłego ogrzewania postojowego. W ciągu zaledwie 15 minut wnętrze auta stanie się ciepłe bez nadmiernego zużycia energii z akumulatora. W tym systemie silnik nie jest ogrzewany, dlatego cała moc grzewcza jest wykorzystywana do ogrzania przestrzeni pasażerskiej i przedniej szyby. Rozwiązanie to sprawdzi się podczas krótkich podróży oraz jazdy po mieście.

Webasto Individual Select oferuje więcej opcji sterowania ogrzewaniem postojowym. Dzięki temu rozwiązaniu, kierowca może zadecydować, która część pojazdu i jak szybko powinna zostać ogrzana. Możliwe są trzy warianty funkcjonowania urządzenia: wstępne ogrzanie wnętrza, jednoczesne ogrzanie wnętrza oraz silnika, a także ogrzanie wnętrza po wstępnym rozgrzaniu silnika. Webasto Individual Select jest w pełni kompatybilne z aplikacją ThermoCall. Usługa ta umożliwia łatwy dostęp do różnych trybów pracy oraz zapewnia pełną kontrolę nad ogrzewaniem Webasto, niezależnie od tego, gdzie aktualnie znajduje się użytkownik. Zestaw ten doskonale sprawdzi się podczas podróży służbowych lub weekendowych wycieczek.

Dzięki zestawom dodatkowym Webasto Individual Quick oraz Individual Select ogrzewanie postojowe jest jeszcze lepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji kierowców.

Dowiedz się więcej

Montowanie ogrzewania postojowego – czy się opłaca? Wywiad z Webasto.
Montowanie ogrzewania postojowego – czy się opłaca? Wywiad z Webasto.

Mówisz „ogrzewanie postojowe”, myślisz „Webasto”. Niemiecka firma sama stworzyła rynek, w którym do dziś jest potentatem. Michała Skorupskiego, Managera Segmentu Samochodów Osobowych w firmie Webasto, wypytaliśmy m.in. o opłacalność włączenia usługi montażu ogrzewania postojowego do portfolio warsztatu. Montaż ogrzewania postojowego wydaje się dobrym sposobem na poszerzenie warsztatowego portfolio. Co powinien zrobić warsztat, zainteresowany wykonywaniem takiej […]

Webasto na targach IAA 2015
Webasto na targach IAA 2015

Firma Webasto, zaprezentowała swoje produkty oraz koncepcje na 66. targach IAA Cars 2015 we Frankfurcie. Na stoisku A19, w hali 8.0, firma pokazała szeroką gamę nowych rozwiązań dla trzech sektorów, którymi zajmuję się firma – demonstrację sposobu działania i zalet systemu Multi Optional Roof (MOR) w szyberdachach, innowacyjny koncept ogrzewania dla wszystkich typów pojazdów oraz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!