Oferta producenta olejów dostępna w Hart

5 lutego 2016, 12:06

We wszystkich oddziałach Hart można już nabyć produkty marki Ravenol. W sieci dystrybucji dostępne jest pełne portfolio przekładniowe.

Klienci dokonując zakupów w oddziałach Hart mogą skorzystać z dostępnych promocji dystrybutora, między innymi z programu lojalnościowego „HART PREMIUM”, w którym podczas zakupów zbiera się tzw. „hartówki”, wymienne na nagrody.

W sieci dystrybucji HART dostępne będą także profesjonalne instrukcje serwisu olejowego automatycznej skrzyni biegów dodawane do produktów. Procedury dołączane są do każdego: 4L, 10L, 20L i 60L opakowania wybranych produktów Ravenol. 

W tym kwartale instrukcje dołączane są do produktów:

  • RAVENOL DCT/DSG Getreibe Fluid
  • RAVENOL CVT FLUID
  • RAVENOL 6 HP
  • RAVENOL Dexron III H
  • RAVENOL 5/4 HP

 

Dowiedz się więcej

Nowe produkty Ravenol
Nowe produkty Ravenol

W ofercie Ravenol pojawiły się nowe oleje do automatycznych skrzyń biegów. Wśród nowości produktowych marki Ravenol znalazły się: RAVENOL ATF DSIH 6 – pełnosyntetyczny płyn typu ATF, tj. do przekładni automatycznych, zaprojektowany na bazie PAO (Polialfaolefiny) ze specjalnymi dodatkami uszlachetniającymi i inhibitorami.  Jest specjalnym płynem typu ATF do 6-biegowych przekładni automatycznych firmy Drivetrain Systems International […]

Hart wprowadza do oferty filtry Hengst
Hart wprowadza do oferty filtry Hengst

Firma Hart wprowadza do swojej oferty filtry paliwa, oleju, powietrza i kabinowe do samochodów osobowych marki Hengst. Od lutego 2014 roku asortyment ten będzie dostępny we wszystkich filiach firmy w Polsce i Czechach. Asortyment filtrów składający się z ponad 2 tysięcy referencji zapewnia 95-procentowe pokrycie europejskiego parku samochodowego. Corocznie oferta firmy poszerza się o blisko […]

Nowe rekomendacje dla produktu RAVENOLa
Nowe rekomendacje dla produktu RAVENOLa

Ravenol zaprezentował w pełni syntetyczny środek smarny, przygotowany na bazie PAO, z nowymi rekomendacjami. Ravenol Transfer Fluid TF-0870 został stworzony by zapewnić optymalne funkcjonowanie skrzynki rozdzielczej. Olej dostępny jest w sieciach dystrybucji partnerów Ravenol.

Nowe instrukcje serwisu olejowego do produktów Ravenol
Nowe instrukcje serwisu olejowego do produktów Ravenol

Firma RAVENOL przygotowała na drugi kwartał roku kolejne instrukcje serwisu olejowego automatycznych skrzyń biegów. Będą one dodawane do zaprezentowanych poniżej produktów w opakowaniach o pojemności 4l, 10l, 20l, 60l.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!