Nowe produkty Ravenol

9 października 2015, 12:54

W ofercie Ravenol pojawiły się nowe oleje do automatycznych skrzyń biegów.

Wśród nowości produktowych marki Ravenol znalazły się:

RAVENOL ATF DSIH 6 – pełnosyntetyczny płyn typu ATF, tj. do przekładni automatycznych, zaprojektowany na bazie PAO (Polialfaolefiny) ze specjalnymi dodatkami uszlachetniającymi i inhibitorami. 
Jest specjalnym płynem typu ATF do 6-biegowych przekładni automatycznych firmy Drivetrain Systems International Holdings (DSIH) stosowanych w pojazdach SsangYong KYRON, ACTYON, ACTYON SPORTS, Geely GC7, GX7, SC7 i EC8. W każdym stanie eksploatacji gwarantuje maksymalną ochronę przed zużyciem.

RAVENOL CVTF NS3/J4 Fluid – jest pełnosyntetycznym płynem typu CVTF, tj. do przekładni bezstopniowych CVT (Continuosly Variable Transmision Fluid), przygotowanym na bazie PAO [Polialfaoleiny] ze specjalnymi dodatkami uszlachetniającymi i inhibitorami, gwarantującymi znakomite funkcjonowanie przekładni CVT.
Jest płynem typu CVTF nowoczesnej generacji. Został zaprojektowany specjalnie do przekładni CVT firmy JATCO CVT8 JF016E/JF017E. W każdym stanie eksploatacji gwarantuje maksymalnąochronę przed zużyciem.

RAVENOL CVT KFE Fluid – jest pełnosyntetycznym płynem do przekładni bezstopniowych CVT o niskiej lepkości (Low Viscosity) przeznaczonym do automatycznych przekładni typu CVT w pojazdach marki Toyota. Gwarantuje on optymalne przenoszenie mocy. RAVENOL CVT KFE Fluid jest opracowany na bazie pełnosyntetycznych olejów (PAO [polialfaolefiny] ze specjalnymi dodatkami uszlachetniającymi i inhibitorami, gwarantujących znakomite funkcjonowanie przekładni automatycznych.

Dowiedz się więcej

Instrukcje serwisu skrzyni biegów za zakup oleju Ravenol
Instrukcje serwisu skrzyni biegów za zakup oleju Ravenol

Ravenol Polska uruchomił innowacyjną akcję informacyjną. Do wybranych produktów ATF dodawane są profesjonalne instrukcje serwisu olejowego automatycznej skrzyni biegów. Procedury są dołączane do każdego 4-, 10-, 20- i 60-litrowego opakowania produktu Ravenol. Od lutego pojawiło się już pięć procedur dołączanych do następujących produktów: RAVENOL DCT/DSG – Wymiana oleju i kontrola poziomu w dwusprzęgłowej sześciobiegowej skrzyni […]

Oferta producenta olejów dostępna w Hart
Oferta producenta olejów dostępna w Hart

We wszystkich oddziałach Hart można już nabyć produkty marki Ravenol. W sieci dystrybucji dostępne jest pełne portfolio przekładniowe. Klienci dokonując zakupów w oddziałach Hart mogą skorzystać z dostępnych promocji dystrybutora, między innymi z programu lojalnościowego „HART PREMIUM”, w którym podczas zakupów zbiera się tzw. „hartówki”, wymienne na nagrody. W sieci dystrybucji HART dostępne będą także […]

Nowe rekomendacje dla produktu RAVENOLa
Nowe rekomendacje dla produktu RAVENOLa

Ravenol zaprezentował w pełni syntetyczny środek smarny, przygotowany na bazie PAO, z nowymi rekomendacjami. Ravenol Transfer Fluid TF-0870 został stworzony by zapewnić optymalne funkcjonowanie skrzynki rozdzielczej. Olej dostępny jest w sieciach dystrybucji partnerów Ravenol.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!