Instrukcje serwisu skrzyni biegów za zakup oleju Ravenol

, 14 sierpnia 2015, 9:35

Ravenol Polska uruchomił innowacyjną akcję informacyjną. Do wybranych produktów ATF dodawane są profesjonalne instrukcje serwisu olejowego automatycznej skrzyni biegów.

Procedury są dołączane do każdego 4-, 10-, 20- i 60-litrowego opakowania produktu Ravenol. Od lutego pojawiło się już pięć procedur dołączanych do następujących produktów:

  • RAVENOL DCT/DSG – Wymiana oleju i kontrola poziomu w dwusprzęgłowej sześciobiegowej skrzyni biegów DSG 02E montowanej w pojazdach grupy VAG od 2004 roku.
  • RAVENOL ATF T-IV – cz. 1 – Wymiana oleju w skrzyni TF-80SC w samochodzie Volvo XC90
  • RAVENOL ATF T-IV – cz. 2 – Płukanie i wymiana oleju w skrzyni TF-80SC w samochodzie Volvo XC90
  • RAVENOL CVT – Wymiana oleju w automatycznej bezstopniowej skrzyni biegów CVT-Multitronic 01J i 0AN
  • RAVENOL 6HP – Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów 6HP26 BMW E90330zd 2007 r.

 

Od września będą dołączane kolejne procedury do następujących produktów:

  • RAVENOL DCT/DSG FLUID – Procedura wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów Powershift MPS6 (6DCT450) w samochodzie Volvo V50
  • RAVENOL T-IV Fluid – Procedura wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów TF 60SN, VW Passat 2.0 FSI 2008 r.

 

Dowiedz się więcej

Pomoc techniczna Ravenol
Pomoc techniczna Ravenol

Pomoc techniczna firmy Ravenol służy wsparciem w zakresie doboru odpowiedniego oleju. Porad można zasięgnąć telefonicznie, mailowo lub poprzez internetowy chat. Specjaliści Ravenol pomogą w doborze odpowiedniego oleju do konkretnego modelu skrzyni lub silnika. Pomoc można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny, mailowy oraz chat na stronie www.ravenol.pl. Szczegółowe dane na załączonej grafice.

Kolejne procedury dołączane do olejów Ravenol
Kolejne procedury dołączane do olejów Ravenol

Ravenol Polska prowadzi akcję informacyjną, polegającą na dodawaniu profesjonalnych instrukcji serwisu olejowego automatycznej skrzyni biegów do wybranych produktów ATF. Do już istniejących procedur, w czerwcu dołączą dwie kolejne. Od lutego pojawiły się już trzy procedury dołączane do produktów: Ravenol DCT/DSG – Wymiana oleju i kontrola poziomu w dwusprzęgłowej sześciobiegowej skrzyni biegów DSG 02E montowanej w […]

Nowe produkty Ravenol
Nowe produkty Ravenol

W ofercie Ravenol pojawiły się nowe oleje do automatycznych skrzyń biegów. Wśród nowości produktowych marki Ravenol znalazły się: RAVENOL ATF DSIH 6 – pełnosyntetyczny płyn typu ATF, tj. do przekładni automatycznych, zaprojektowany na bazie PAO (Polialfaolefiny) ze specjalnymi dodatkami uszlachetniającymi i inhibitorami.  Jest specjalnym płynem typu ATF do 6-biegowych przekładni automatycznych firmy Drivetrain Systems International […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Tara, 22 czerwca 2021, 16:11 0 0

Hey - I was checking out your site and I’m impressed with how clean and professional it looks.
Adding video to your website has become an absolute MUST. Even something basic that clearly defines exactly what it is you're offering & why work with your company vs competitors...

My team, based out of Toronto,Canada creates quality animated explainer videos. Our award-winning videos are proven to increase customer engagement and decrease user bounce rate.
Email me back for some explainer video samples, pricing, or just to say hi!

--Tara Campbell

Odpowiedz