Exide Technologies ambasadorem polskiej gospodarki

2 listopada 2015, 14:30

Exide Technologies zwyciężył, w kategorii „Eksporeter”, w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Business Centre Club pod honorowym patronatem ministra gospodarki.

W tym roku nagrodę w kategorii „Eksport” otrzymał m.in. poznański producent akumulatorów – Exide Technologies S.A. W kategorii „Eksport” konkurują firmy mające najlepsze wyniki w eksporcie polskich produktów i usług, a tym samym wyróżniające się  w dziedzinie promocji polskiej gospodarki.


Zgodnie z regulaminem konkursu tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki przyznawany jest w kategorii, w której przedsiębiorca najlepiej realizuje cele konkursu.


Przedsiębiorcy biorący udział w konkursie mogą ubiegać się o tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki” w czterech kategoriach: eksporter, kreator rozwiązań XXI wieku, marka europejska oraz partner firm zagranicznych. Aby zostać laureatem konkursu należy zdobyć określoną sumę punktów. Tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki” otrzymują firmy, które zbiorą ponad 80% maksymalnej liczby punktów przyznanych przez Jury w wypełnianej ankiecie konkursowej.


Konkurs „Ambasador Polskiej Gospodarki” odbywa się co roku i jest ogólnopolskim niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego zadania to m.in.: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, jak i promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych oraz dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych. Jednak podstawowym celem konkursu jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego.

Dowiedz się więcej

Exide otrzymał nagrodę jakości Volvo
Exide otrzymał nagrodę jakości Volvo

Firma Exide Technologies odebrała w swojej poznańskiej fabryce nagrodę Quality Excellence (VQE) przyznawaną przez Volvo Car Corporation. Nagroda VQE jest przyznawana najlepszym zakładom w konkretnej gałęzi przemysłu, które dążą do doskonałości produkcyjnej. Volvo wyróżnia najlepszych dostawców, oceniając producentów według dwunastu kryteriów, jak np.: logistyka, lokalizacja zakładów, możliwości produkcyjne wraz z utrzymaniem najlepszej, powtarzalnej jakości i […]

Akumulatory Centra i Exide otrzymały Medal Europejski
Akumulatory Centra i Exide otrzymały Medal Europejski

Producent akumulatorów, Exide Technologies S.A., został uhonorowany nagrodą za akumulatory marek Centra i Exide z serii Start-Stop AGM. Podczas XXVI edycji Exide znalazł się wśród 177 firm, które wyróżniono za wyroby i usługi o europejskim standardzie. Medale Europejskie zostały przyznane przez Business Centre Club – jedną z największych organizacji pracodawców w Polsce. Uroczystość ich nadania […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!