Jurid wprowadza zestawy Evo-Kit oraz płyny hamulcowe

29 października 2015, 11:02

Federal-Mogul Motorparts powiększa asortyment produktów hamulcowych. Zmiany obejmują wprowadzenie 117 zestawów Evo-Kit z wstępnie zmontowanymi szczękami hamulcowymi oraz 5 nowych płynów hamulcowych i hydraulicznych.

Jurid Evo-Kit został opracowany z myślą o skróceniu czasu naprawy szczęk hamulcowych. Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne podczas montażu, w tym nastawiacz hamulca zgodny z wymogami OE oraz inne akcesoria niezbędne w pracy. W montażu dodatkowo pomaga szczegółowa instrukcja, krok po kroku opisująca każdą czynność. Nowy asortyment marki Jurid obejmuje 117 numerów części, które znajdują zastosowanie we wszystkich popularnych markach pojazdów.

Zestawy Jurid Evo-Kit to nie jedyna zmiana. Federal-Mogul Motorparts uzupełnił asortyment marki Jurid także o linię płynów hamulcowych i hydraulicznych. Aktualnie Jurid oferuje płyny hamulcowe do pojazdów osobowych, w tym DOT 3, DOT 4, DOT 4+ (ABS/ESP) i DOT 5.1, a także płyn LMH+ do układów hydraulicznych, przeznaczony do serwisowania pojazdów marki Citroën (przed modelem C5). Płyny hamulcowe Jurid dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności.

Płyn hamulcowy, często pomijany i niedoceniany, jest podstawą bezpieczeństwa i niezawodnej pracy układu hamulcowego. Płyny Jurid odpowiadają wymaganiom pracy w skrajnie niskich i wysokich temperaturach oraz przewyższają wymagania wobec dopuszczalnej temperatury wrzenia. Dodatkowo, wyróżnia je dobra smarowność oraz ich wpływ na dobre wyczucie pedału hamulca przez kierowcę, a to oznacza bezpieczeństwo i niezawodność podczas eksploatacji pojazdu.

Nowe płyny hamulcowe i hydrauliczne Jurid są już dostępne w sprzedaży. 

Dowiedz się więcej

Ceramiczne klocki hamulcowe JURID WHITE – praktyczne zalety
Ceramiczne klocki hamulcowe JURID WHITE – praktyczne zalety

Klocki hamulcowe JURID WHITE wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów pod kilkoma względami. Na czym polegają te różnice? Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej stawiane pytania. Czyste felgi. Z czego to wynika? Obecnie 95% sprzedawanych w Europie klocków hamulcowych zawiera w składzie swojej mieszanki  co najmniej 20% metali żelaznych tj.stal, żelazo, które powodują  duże pylenie i uporczywe […]

Ceramiczne klocki hamulcowe Jurid White w Inter Cars SA
Ceramiczne klocki hamulcowe Jurid White w Inter Cars SA

190 referencji klocków hamulcowych Jurid White jest już dostępnych w ofercie Inter Cars SA. Referencje pokrywają 44% parku samochodowego większości marek aut osobowych segmentu od małych przez średnie po luksusowe. Zaletą produktów Jurid White jest minimalne pylenie, pozwalające na zachowanie czystych felg. Inne atuty tych klocków to cicha praca, oszczędność zużycia i długa żywotność. Jurid […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wodzu, 30 października 2015, 12:04 0 0

wszystko fajnie tylko że RoadHouse ma to cały czas w ofercie od początku działania w Polsce.
Kolpax wymiata na RH :)

Odpowiedz