Warsztat Roku 2015 – ostatnie dni na zgłoszenie do konkursu

20 października 2015, 10:52

Jeszcze tylko do końca października potrwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Warsztat roku 2015. Aby wziąć udział i zyskać szansę na zdobycia prestiżowego wyróżnienia wystarczy wypełnić formularz on line.

Konkurs, który jest organizowany wspólnie przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych SDCM oraz firmę Partslife, przeznaczony jest dla wszystkich niezależnych warsztatów, a szansę na zwycięstwo mają zarówno duże serwisy, jak również małe punkty naprawcze. Tytuł Warsztatu Roku 2015 przyznawany będzie bowiem w trzech kategoriach: mały warsztat (do 3 stanowisk naprawczych), średni (od 3 do 6 stanowisk) i duży (powyżej 6). Podobny konkurs z powodzeniem od lat organizowany jest na rynku niemieckim gdzie cieszy się dużą renomą.

Wypełnienie internetowego formularza nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Należy tylko odpowiedzieć na kilka pytań i załączyć cztery zdjęcia warsztatu: zewnątrz, wewnątrz, biura obsługi klienta oraz parkingu.

Wypełnij formularz i zgłoś się do konkursu

Spośród zgłoszonych uczestników komisja konkursowa wybierze 18 finalistów (po 6 z każdej kategorii). Do finalistów tych zawita mobilne jury składające się z niezależnych przedstawicieli reprezentujących media, firmy szkoleniowe oraz świat sportu motorowego. W składzie jury jest chociażby znany pilot rajdowy Maciej Wisławski. Na pewno spotkanie z tym doborowym towarzystwem również będzie sympatycznym doświadczeniem.

Reprezentanci zakwalifikowanych do finału warsztatów zostaną zaproszeni na 10. Konferencję Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego, która odbędzie się 3 grudnia w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie. Podczas tego wydarzenia poznamy zwycięzców, którzy oprócz prestiżowego tytułu otrzymają także nagrody ufundowane przez firmę Castrol oraz sieci warsztatowe, wspierające inicjatywę. Będą to vouchery, które można dowolnie wykorzystać, dokonując zakupów w sieciach handlowych dystrybutorów części i wyposażenia warsztatowego. Nagrodzone serwisy zostaną też zaprezentowane w mediach, co nie tylko będzie miłą pamiątką, ale również przyczyni się do budowania ich renomy.

Jeśli zatem jeszcze nie wypełniliście formularza, nie zwlekajcie i zróbcie to teraz. Dajcie szansę swoim warsztatom. Powodzenia!

Dowiedz się więcej

Konkurs Warsztat Roku 2015 – 5 powodów, dla których warto wziąć udział
Konkurs Warsztat Roku 2015 – 5 powodów, dla których warto wziąć udział

„Warsztat Roku 2015” to konkurs inny niż wszystkie. Warto wziąć w nim udział przynajmniej z pięciu ważnych powodów, które prezentujemy poniżej. 1. Na rzecz wszystkich Konkursowi na Warsztat Roku 2015 patronuje Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych SDCM. Jest to organizacja non profit, która zajmuje się działaniem na rzecz niezależnego rynku motoryzacyjnego, w tym również […]

Castrol partnerem konkursu na najlepszy warsztat w Polsce
Castrol partnerem konkursu na najlepszy warsztat w Polsce

Badania pokazują, że kierowcy oczekują od warsztatu niezależnego nie tylko niskich cen. Liczy się też wykwalifikowany personel, odpowiednie podejście do klienta i standard obsługi. By wyłonić najlepsze placówki w Polsce, Castrol został wyłącznym partnerem konkursu Warsztat Roku 2015. To największa tego typu inicjatywa w kraju, wspierana także przez producentów części samochodowych, dystrybutorów i sieci warsztatowe. […]

Jury jedzie na południe – konkurs Warsztat Roku
Jury jedzie na południe – konkurs Warsztat Roku

Od początku tego tygodnia jury kontynuowało swoją pracę, która ma na celu wyłonienie najlepszego warsztatu w Polsce w trzech kategoriach podzielnych na wielkość pod względem liczby stanowisk. Po raz kolejny zostaliśmy bardzo gościnnie przyjęci przez wszystkich właścicieli warsztatów biorących udział w konkursie. Wizyta w Małopolsce Na pierwszy ogień poszła Dąbrowa Tarnowska z warsztatem Motozbyt położonym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!