Rozstrzygnięcie konkursu Inter Cars

8 października 2015, 1:46

Wiemy już do kogo trafią nagrody konkursowe ufundowane przez firmę Inter Cars. Prezentujemy także prawidłowe odpowiedzi na pytania.

1. Ile wynosiła powierzchnia ekspozycji "wyposażenie warsztatów" (wewnętrzna i zewnętrzna) podczas 15. Targów Inter Cars?

4500 m² powierzchni wewnątrz hal i ponad 1000 m² powierzchni zewnętrznej

2. Jak nazywa się projekt Inter Cars, promowany podczas targów, który ma na celu zachęcić warsztaty do sprzedaży akumulatorów, oferując szereg udogodnień?

PSA – Profesjonalny Serwis Akumulatorowy

3. Wymień przynajmniej 8 krajów, w których Inter Cars ma swoje filie i których reprezentanci przyjechali na jubileuszowe targi.

Poza Polską firma działa w Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii, Włoszech, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Estonii oraz na Węgrzech

 Nagrody otrzymują:

1. Bony zakupowe Inter Cars SA o łącznej wartości 200 zł – Jarosław Pańczyk

2. Bony zakupowe Inter Cars SA o wartości 150 zł – Karol Pluta

3. Bony zakupowe Inter Cars SA o wartości 100 zł – Jakub Żmuda

 

Nagrody zostaną wysłane pocztą. Zwycięzcom gratulujemy.

Dowiedz się więcej

Konkurs Inter Cars
Konkurs Inter Cars

Oficjalne obchody jubileuszu firmy Inter Cars już za nami, ale firma wciąż ma w zanadrzu kilka niespodzianek. Nasi Czytelnicy, za odpowiedzi na trzy pytania mogą zdobyć bony zakupowe o wartości kilkuset złotych. Aby mieć szansę na zdobycie nagród w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć poprawnie na pytania: 1. Ile wynosiła powierzchnia ekspozycji "wyposażenie warsztatów" (wewnętrzna i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 8 października 2015, 22:26 0 0

I trzy miechy czekania

Odpowiedz