Konkurs Inter Cars

30 września 2015, 23:56

Oficjalne obchody jubileuszu firmy Inter Cars już za nami, ale firma wciąż ma w zanadrzu kilka niespodzianek. Nasi Czytelnicy, za odpowiedzi na trzy pytania mogą zdobyć bony zakupowe o wartości kilkuset złotych.

Aby mieć szansę na zdobycie nagród w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć poprawnie na pytania:

1. Ile wynosiła powierzchnia ekspozycji "wyposażenie warsztatów" (wewnętrzna i zewnętrzna) podczas 15. Targów Inter Cars?

2. Jak nazywa się projekt Inter Cars, promowany podczas targów, który ma na celu zachęcić warsztaty do sprzedaży akumulatorów, oferując szereg udogodnień?

3. Wymień przynajmniej 8 krajów, w których Inter Cars ma swoje filie i których reprezentanci przyjechali na jubileuszowe targi.

 

Podpowiedzi można szukać na stronie www.intercars.com.pl, na oficjalnym profilu firmy na Facebooku oraz w magazynach Wiadomości IC (wszystkie wydania w wersji elektronicznej dostępne są pod  linkiem)

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl
Nagrody zdobędą 5., 15. oraz 25. osoba, która prześle prawidłowe odpowiedzi.
Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email.

 Nagrodami w konkursie są:

1. Bony zakupowe Inter Cars SA o łącznej wartości 200 zł – dla autora 25. wiadomości z poprawnymi odpowiedziami,

2. Bony zakupowe Inter Cars SA o wartości 150 zł – dla autora 15. wiadomości z poprawnymi odpowiedziami,

3. Bony zakupowe Inter Cars SA o wartości 100 zł – dla autora 5. wiadomości z poprawnymi odpowiedziami.

 

Konkurs trwa od 1 do 8 października 2015 r.

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Inter Cars
Rozstrzygnięcie konkursu Inter Cars

Wiemy już do kogo trafią nagrody konkursowe ufundowane przez firmę Inter Cars. Prezentujemy także prawidłowe odpowiedzi na pytania. 1. Ile wynosiła powierzchnia ekspozycji "wyposażenie warsztatów" (wewnętrzna i zewnętrzna) podczas 15. Targów Inter Cars? 4500 m² powierzchni wewnątrz hal i ponad 1000 m² powierzchni zewnętrznej 2. Jak nazywa się projekt Inter Cars, promowany podczas targów, który […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!