Już w najbliższy weekend obchody jubileuszu i targi Inter Cars

, 16 września 2015, 10:38

Imprezy na tak dużą skalę nie zorganizowała dotąd żadna firma związana z rynkiem części i usług motoryzacyjnych w Polsce. Już w najbliższy weekend, na Stadionie Narodowym odbędą się obchody jubileuszu 25-lecia Inter Cars oraz 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.

Powodów do tego, by odwiedzić Stadion Narodowy w dniach 18-20 września jest co najmniej kilka. Inter Cars przygotował całą paletę atrakcji nie tylko dla osób zawodowo związanych z branżą motoryzacyjną, ale także dla ich rodzin. Płyta stadionu zostanie podzielona na strefy: Sportową i Moto. W każdej z nich pojawią się konkurencje i konkursy dla gości, przeprowadzane pod okiem znanych gwiazd ze świata sportu i motoryzacji. Co mają ze sobą wspólnego Majka Jeżowska i Mariusz Pudzianowski? Tego dowiedzą się ci, którzy w niedzielę wezmą udział w Family Day – imprezie z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych

Czytaj więcej o atrakcjach jubileuszu Inter Cars

 

W sobotni wieczór, 19 września, w jednym miejscu spotkają się klienci, kontrahenci oraz współpracownicy spółki. Przed nimi, podczas wyjątkowego koncertu, zaprezentują się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz legendarny szwedzki zespół, znany na całym świecie. Organizator gwarantuje długą i niezapomnianą zabawę.

Czytaj więcej o koncercie jubileuszowym

 

Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów są stałym elementem kalendarza wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Tym razem zostały połączone z obchodami jubileuszu i odbędą się na błoniach Stadionu Narodowego. Na Targach zaprezentują się wszyscy najważniejsi producenci oraz dostawcy z rynku osobowego oraz ciężarowego. Pojawi się ekspozycja wyposażenia warsztatu, połączona z wieloma promocjami zakupowymi oraz szkoleniami. Poza tym warto odwiedzić m.in. stoiska Motointegrator.pl, Sieci Serwisowe, Akcesoria czy Akumulatory. Dla osób związanych z rynkiem ciężarowym koniecznością jest odwiedzenie, organizowanej już po raz drugi, Strefy Ciężkiej.

Czytaj więcej o 15. Targach Inter Cars

 

Podczas targów tradycyjnie odbędą się organizowane przez Grupę MotoFocus konkursy z nagrodami. Aby wziąć udział w "Biegu po Wiedzę" należy odebrać jeden z przygotowanych zestawów pytań od naszych hostess i wypełnić go. W razie potrzeby można skorzystać z pomocy przedstawicieli firm, które przygotowały pytania (na stoiskach wystawców). W konkursie MotoInnowacje 2015 goście targów zagłosują na najbardziej innowacyjny produkt oraz wyposażenie warsztatowe roku. 

Czytaj więcej o konkursach Bieg po Wiedzę i MotoInnowacje

 

Organizator zapewnia, że jubileuszowy weekend będzie długi i niezapomniany – taka impreza zdarza się raz na 25 lat. Zapraszamy.

Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2015 i Bieg po Wiedzę na targach Inter Cars
MotoInnowacje 2015 i Bieg po Wiedzę na targach Inter Cars

Tradycyjnie nasz portal dokłada swoją cegiełkę do listy atrakcji przygotowywanych z okazji targów Inter Cars. Zachęcamy do udziału w konkursie Bieg po Wiedzę oraz w finałowym głosowaniu na najbardziej innowacyjne produkty i wyposażenie warsztatowe roku. MOTOINNOWACJE Zakończyliśmy internetowe głosowanie na produkty, które awansują do finałowego etapu konkursu MotoInnowacje 2015. Na najbardziej innowacyjne części oraz wyposażenie […]

15. Targi Inter Cars – relacja na żywo
15. Targi Inter Cars – relacja na żywo

15. edycja Targów Inter Cars została połączona z obchodami jubileuszu 25-lecia istnienia firmy. Impreza odbywa się na Stadionie Narodowym od piątku do niedzieli (18-20 września). Zapraszamy do śledzenia naszej relacji online z tego wydarzenia. Od piątku do niedzieli będziemy informować o najciekawszych wydarzeniach i atrakcjach targów. Od momentu rozpoczęcia relacji artykuł będzie aktualizowany na bieżąco*. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!