Wszystko dla warsztatu

, 2 września 2015, 16:27

Jak co roku, również w 2015 na Targach Inter Cars SA będzie można znaleźć bogatą ofertę testerów diagnostycznych, urządzeń do klimatyzacji, wulkanizacji, podnośników samochodowych, narzędzi ręcznych i specjalistycznych dla warsztatów samochodowych, artykuły BHP, odzież oraz urządzenia i kompleksowe wyposażenie myjni samochodowych i warsztatów SKP.

Asortyment Inter Cars zaspokaja potrzeby każdego warsztatu w 100%. Współpracujemy z ok. 200 producentami i dostawcami, a w naszej ofercie można znaleźć ponad 30 tys. referencji związanych z wyposażeniem warsztatowym. Oferta Inter Cars skierowana jest również do przemysłu, czyli fabryk, zakładów wytwórczych i produkcyjnych. Dla tego obszaru przygotowano specjalny dedykowany katalog (ponad 600 stron propozycji).

W roku 2015 nasza ekspozycja obejmuje prawie 4500 m2 powierzchni wewnątrz hal i ponad 1000 m2 na powierzchni zewnętrznej. Z okazji 25-lecia firmy Inter Cars pokażemy wspólnie z naszymi dostawcami wiele najnowocześniejszych rozwiązań dla warsztatów, towary specjalnie dedykowane z okazji 25-lecia firmy, a także urządzenia dostępne wyłącznie w ofercie Inter Cars.

Na tegorocznych Targach urządzenia zostaną zaprezentowane we współpracy z dostawcami, takimi jak BOSCH, TEXA, MAGNETI MARELLI, SNAP-ON, HELLA GUTMANN. Dostawcy przygotowują również własne, interesujące stoiska. Ponadto w jednym miejscu będzie można obejrzeć urządzenia do geometrii firmy JOHN BEAN we wszystkich konfiguracjach. Dla gości dostępna będzie również strefa Diesla, a koledzy z projektu „Części silnikowe” podpowiedzą, jak prawidłowo dobrać części do naprawy silników.

Dla zainteresowanych przygotowane zostaną 3 stanowiska oferujące usługi leasingowe z atrakcyjną ofertą kredytową dla wszystkich tych, którzy zadeklarują chęć podpisania umów podczas Targów. Kredyt 0%, leasing od 0%.

W Hali D3 znajdą się stoiska związane ściśle z pracą i funkcjonowaniem warsztatów, jak stoisko „Wypożyczalnia narzędzi”. To nowa usługa w Inter Cars, skierowana do warsztatów małych i średnich, które chciałyby rozszerzyć zakres usług o marki samochodów, których do tej pory nie obsługiwały, bo nie miały odpowiednich narzędzi. Na stoisku będzie można porozmawiać o tej nowej usłudze i przekazać sugestie dotyczące systematycznego rozszerzania oferty.

Promocje Targi 2015

Do tego wydania Wiadomości Targowych dodany jest katalog ze specjalną ofertą targową na wyposażenie warsztatu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Mariush, 14 czerwca 2019, 7:29 0 0

W sklepie skladuj24.pl również mają szeroki wybór wszelkich niezbędnych elementów do warsztatu czy też magazynu, więc polecam tam zajrzeć.

Odpowiedz

CRIS, 14 czerwca 2019, 14:06 1 0

aż tak nie idzie, że trzeba się w komentarzach reklamować?

Odpowiedz