Nowy katalog części układu zawieszenia Monroe – ponad 750 nowych referencji

31 lipca 2015, 16:03

Tenneco pomaga pracownikom warsztatów zapoznać się z najnowszymi częściami zamiennymi o jakości oryginalnego wyposażenia, za pośrednictwem niezwykle przejrzystego, bogato ilustrowanego, nowego katalogu Części Zamiennych Monroe, zawierającego ponad 750 nowych referencji (SKU).

Aby wspomóc użytkowników w szybszym odnalezieniu właściwej części Monroe, katalog wyposażono w innowacyjny i przyjazny system wyszukiwania, który wyszczególnia części według następującego klucza: najpierw ze względu na umiejscowienie układu w pojeździe, później w odniesieniu do opisu części, jej pozycji, kryteriów zastosowania, montażu, gwintowania oraz numeru części.

– “Dzięki naszemu nowemu katalogowi, nasi użytkownicy mogą łatwo uzyskać pewność, że zamawiana część jest tą właściwą. Użytkownicy mogą dopasować ilustracje do trzymanego w dłoni komponentu, nie będąc tym samym zmuszonymi do zapoznawania się z długimi opisami” – powiedział Bill Dennie, Wiceprezes i Dyrektor Generalny, Europe Aftermarket, Tenneco.

Ponadto, podkreślono także szeroko zakrojoną ekspansję osłon przegubów w ramach asortymentu Monroe. W chwili obecnej zakres produktów jest trzykrotnie większy niż uprzednio, dzięki czemu asortyment Monroe stanowi dobre rozwiązanie dla klientów Tenneco, gdyż uszkodzenie osłony jest główną przyczyną konieczności wymiany połączeń osiowych.

Najnowszy katalog komponentów układu zawieszenia Monroe jest dostępny, oprócz wersji drukowanej, na stronie www.monroe.com w wygodnej formie katalogu TecDoc oraz do pobrania w formacie pdf ze strony www.monroecatalogue.eu.

Dowiedz się więcej

Nowa tuleja do Roverów w Tedgum
Nowa tuleja do Roverów w Tedgum

Firma Tedgum poszerzyła swoją ofertę o nową referencję przeznaczoną do samochodów Rover 45, 200, 400. 00609242 – Tuleja drążka tylnego poprzecznego przedniego (zew.=wew.) Szczegóły w załączonej grafice. Pełna oferta dostępna na tedgum.pl/pl/katalog.html

Inteligentne zawieszenie Monroe w nowym Volvo XC90
Inteligentne zawieszenie Monroe w nowym Volvo XC90

Grupa Volvo wybrała najnowszą generację półaktywnego, dopasowującego się układu Zawieszenia (CVSAe) Tenneco jako standardowe rozwiązanie dla swojej limitowanej wersji XC90 First Edition. Amortyzatory CVSAe zwiększają komfort jazdy oraz prowadzenia pojazdu przez dostosowywanie wszystkich czterech amortyzatorów, w tempie do 100 razy na sekundę, do zmieniających się warunków na drodze oraz takich sytuacji, jak pokonywanie zakrętów, zmiana […]

Ta marka amortyzatorów ma już 100 lat
Ta marka amortyzatorów ma już 100 lat

Strona internetowa Monroe100.Com to pomysł firmy Tenneco na uczczenie 100 rocznicy powstania marki Monroe. W ramach całorocznych obchodów stulecia narodzin marki Monroe, Tenneco uruchamia stronę – www.monroe100.com – skierowaną do pracowników profesjonalnych warsztatów samochodowych oraz konsumentów na całym świecie. Monroe, powołane do życia w 1916 roku, jest powszechnie znaną marką komponentów kontroli właściwości jazdy dla […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

b, 6 sierpnia 2015, 8:29 0 0

gdzie można zdobyć katalog książkowy ?

Odpowiedz