Nowy filtr powietrza i termostaty w ofercie MAHLE

30 lipca 2015, 14:37

W ofercie MAHLE pojawił się filtr powietrza do samochodów osobowych VW up!, Seat Mii. Nowością w ofercie są także termostaty do samochodów osobowych Opla.

Filtr powietrza jest przeznaczony do 3-cylindrowego silnika grupy VW o pojemności 1 litra i mocy 44–55 kW (silniki: CHYA, CHYB, CPGA).

Cechy szczególne:  wkład płytowy z pętla uszczelniająca

Nr części: LX 3306 (odpowiednio MAHLE Original i Knecht)

Termostaty są przeznaczone do samochodów osobowych Opel Adam, Astra, Corsa – poj. silnika 1.2–1.4 l, 4 cylindry, 50–74 kW (silniki: A12XEL, A14XEL, A14XER)

Nr części: TM 37 103 (MAHLE Original)

Dowiedz się więcej

Katalogi MAHLE w wersji papierowej na rok 2015
Katalogi MAHLE w wersji papierowej na rok 2015

MAHLE Polska Sp. z o.o. przygotowała dla swoich klientów papierowe katalogi filtrów. Katalogi dedykowane są dla poniższych asortymentów: Filtrów MAHLE Original – dla referencji osobowych – dla referencji ciężarowych – dla pojazdów użytkowych i rolniczych Filtrów KNECHT Filter -dla referencji osobowych – dla referencji ciężarowych – dla pojazdów użytkowych i rolniczych   Firma prosi o […]

Nowa turbosprężarka do VW w ofercie MAHLE
Nowa turbosprężarka do VW w ofercie MAHLE

W gamie produktów MAHLE pojawiła się nowa turbosprężarka do samochodów osobowych Volkswagen T4 Transporter z czterocylindrowym silnikiem 2.5 l w wariantach mocy 65–75 kW (silniki: AJT, AYY, ACV, AUF, AYC). Nr części: 030TC14217000 (MAHLE Original)

Bosch Mahle Turbo System dostarczy turbosprężarkę do nowego BMW
Bosch Mahle Turbo System dostarczy turbosprężarkę do nowego BMW

Już wkrótce grupa BMW wprowadzi do swojej oferty 3-cylindrowe silniki diesla o pojemności 1500cm3. Firma Bosch Mahle Turbo System będzie dostawcą turbosprężarek na pierwszy montaż do tych jednostek. Turbosprężarka znajdzie zastosowanie w dwóch wersjach silnika, którego moc będzie wynosiła 70 lub 85 kW. Nową turbosprężarkę wyposażono w zmienną geometrię łopat kierownicy turbiny (VGT) o zoptymalizowanym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Jarek, 14 września 2015, 12:51 0 0

Termostaty od Mahle obecnie są najlepsze na rynku.

Odpowiedz