Konkurs Mechanik Roku 2015 rozstrzygnięty

25 czerwca 2015, 9:23

W Ustce odbyły się półfinał i finał tegorocznej, trzynastej już edycji konkursu Mechanik Roku. Okazała się ona szczęśliwa dla Jacka Bagińskiego z Warsztatu AUTOMAX JACEK BAGIŃSKI w Kołobrzegu. Zwycięzca otrzymał tytuł Mechanika Roku 2015, samochód Volkswagen Golf A7 oraz sprzęt warsztatowy. Łączna wartość tych nagród to niemal 130 000 zł.

Do półfinału przystąpiło 58 uczestników, a do ścisłego finału trafiło 5 z nich. Walka była bardzo wyrównana i o tym kto wygra zadecydowały dwa punkty. Drugie miejsce zdobył Wojciech Baran z Lulkowa koło Torunia. Trzecie miejsce wywalczył sobie Dariusz Kobiela z Leźna koło Gdyni. Na miejscu 4. uplasował się Mariusz Ostrowski z Bydgoszczy, a na 5. Paweł Tylicki z Bydgoszczy. Każdy z finalistów z Ustki wyjechał z pakietem nagród o wartości od 12 000 do 40 000 zł.

Tegoroczny półfinał i finał konkursu odbył się w Hotelu Grand Lubicz***** w Ustce. Całość imprezy nawiązywała do klimatów PRL, co spotkało się z dużym zainteresowaniem zaproszonych gości. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatora znalazły się między innymi atrakcje na wodzie oraz kręcenie własnych wersji kultowych polskich filmów: Rejsu czy Czterech Pancernych i Psa. Wieczorną Galę uświetnił występ Kabaretu Grzegorz Halama oraz koncert formacji Red Lips.

Konkurs zorganizowany został przez firmę Fota przy współpracy marek Castrol i Bosch. Partnerami konkursu byli także ATE, KAGER, Philips, Raicam, SKF, ZF oraz Sachs. Partnerami technicznymi były marki: Febi, Italcom, Werther, Gudepol, ItaleQuip oraz PdTools.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie: www.mechanikroku.fota.pl oraz na profilu konkursu na Facebooku: www.facebook.com/KonkursMechanikRoku.

Dowiedz się więcej

Dwa tygodnie do końca kwalifikacji konkursu Mechanik Roku 2015
Dwa tygodnie do końca kwalifikacji konkursu Mechanik Roku 2015

Tylko do 31 maja Uczestnicy mają szansę, aby zapewnić sobie miejsce w półfinale i walczyć o atrakcyjne nagrody i tytuł Mechanika Roku, którego poznamy 19 czerwca. Aby znaleźć się w wymarzonej 50-tce Uczestnicy powinni rozwiązywać testy, brać udział w Odcinkach Specjalnych i kupować produkty Partnerów Konkursu. Od siedmiu tygodni, w ramach kwalifikacji konkursowych, trwa rywalizacja […]

,,Wystarczą szkolenia i oczytanie w literaturze motoryzacyjnej” – wywiad z Mechanikiem Roku 2015
,,Wystarczą szkolenia i oczytanie w literaturze motoryzacyjnej” – wywiad z Mechanikiem Roku 2015

Jacek Bagiński z kołobrzeskiego warsztatu AUTOMAX został tegorocznym zwycięzcą konkursu Fota SA – Mechanik Roku. Jakie są jego spostrzeżenia po niedawno zakończonych zmaganiach? To już kolejna edycja konkursu Mechanik Roku, w której wziął Pan udział. Co takiego jest w tym konkursie, że uczestnicy wracają tu każdego roku? Składa się na to kilka powodów. Zaczynając od […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Zenuś K., 28 czerwca 2015, 12:33 0 0

Fajnie, że stać ich na nagrody......pewnie liczą na to, że Piotruś M zwany okularki i włoski na żel odbuduje potęgę w dolnośląskim :-)

Odpowiedz

Anonim, 2 lipca 2015, 23:21 0 0

Gratulacje dla wszystkich finalistów.

Odpowiedz

Anonim, 14 lipca 2015, 14:49 0 0

na nagrody to stać sponsorów... a Focie chwała za organizacje

Odpowiedz