Dwa tygodnie do końca kwalifikacji konkursu Mechanik Roku 2015

20 maja 2015, 10:09

Tylko do 31 maja Uczestnicy mają szansę, aby zapewnić sobie miejsce w półfinale i walczyć o atrakcyjne nagrody i tytuł Mechanika Roku, którego poznamy 19 czerwca. Aby znaleźć się w wymarzonej 50-tce Uczestnicy powinni rozwiązywać testy, brać udział w Odcinkach Specjalnych i kupować produkty Partnerów Konkursu.

Od siedmiu tygodni, w ramach kwalifikacji konkursowych, trwa rywalizacja na Odcinkach Specjalnych. Do tej pory odbyły się OSy: Bosch, Castrol, ATE, Kager, Philips, Raicam I ZF (Sachs). Obecnie trwa ostatni Odcinek Specjalny – SKF.

Oprócz rywalizacji na Odcinkach Specjalnych, Uczestnicy są klasyfikowani w rankingu generalnym. Do półfinału zostanie zakwalifikowanych 50 najlepszych. Aby zwiększyć swoje szanse na miejsce w półfinale, warto rozwiązywać testy kwalifikacyjne.  W każdym z nich można zdobyć aż 10. Do tej pory odbyły się już dwa takie testy. Do 25. maja można jeszcze rozwiązać trzeci, ostatni już w tej edycji konkursu, test kwalifikacyjny. Warto, bo do wygrania jest między innymi samochód osobowy i sprzęt warsztatowy.

Więcej informacji na temat konkursu na www.mechanikroku.fota.pl
 

Dowiedz się więcej

Fota S.A. z oficjalnym profilem na Facebooku
Fota S.A. z oficjalnym profilem na Facebooku

Firma FOTA S.A. uruchomiła oficjalny profil na portalu społecznościowym Facebook. Ma on służyć do codziennego przekazywania informacji na temat działalności firmy, oferty i promocji. Codziennie aktualizowany fanpage ma dostarczać aktualnych informacji na temat oferty sprzedażowej i promocji. Pojawią się tam także relacje z imprez, szkoleń oraz konkursów. Oprócz komunikatów marketingowych, każdego dnia tygodnia na facebookowej […]

Konkurs Mechanik Roku 2015 rozstrzygnięty
Konkurs Mechanik Roku 2015 rozstrzygnięty

W Ustce odbyły się półfinał i finał tegorocznej, trzynastej już edycji konkursu Mechanik Roku. Okazała się ona szczęśliwa dla Jacka Bagińskiego z Warsztatu AUTOMAX JACEK BAGIŃSKI w Kołobrzegu. Zwycięzca otrzymał tytuł Mechanika Roku 2015, samochód Volkswagen Golf A7 oraz sprzęt warsztatowy. Łączna wartość tych nagród to niemal 130 000 zł. Do półfinału przystąpiło 58 uczestników, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!