AD Polska wyłącznym dystrybutorem tarcz hamulcowych Fomar Friction

27 marca 2015, 13:14

Do tej pory firma Fomar Friction oferowała tarcze hamulcowe do samochodów ciężarowych i autobusów. Od stycznia 2015 portfolio powiększono o tarcze do samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Ich wyłącznym dystrybutorem została firma AD Polska.

Oferta obejmuje już ponad 300 najbardziej popularnych referencji, których lista jest sukcesywnie powiększana. Docelowo będzie ich ponad 1000, co zapewni około 90 proc. pokrycie rynku. W zależności od średnicy i wagi tarcze pakowane będą pojedynczo lub po dwie sztuki.

– „Dążymy do takiego skompletowania oferty, aby do każdego kompletu naszych klocków pasowała tarcza hamulcowa. Wraz z jakością produktów, porównywalną do OE, zapewni to wysokie parametry użytkowania.” – mówi Radosław Wyciszkiewicz z firmy Fomar Friction.

Wyłącznym dystrybutorem tarcz hamulcowych marki Fomar Friction do samochodów osobowych i lekkich dostawczych jest firma AD Polska.

– „Jesteśmy dumni z tego, że firma Fomar Friction obdarzyła nas zaufaniem powierzając nam wyłączność na dystrybucję nowej linii tarcz hamulcowych. Tarcze trafią do warsztatów i sklepów poprzez nasze dotychczasowe kanały dystrybucji.” – mówi Dawid Cieśla, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w firmie AD Polska.

Dowiedz się więcej

Fomar Friction – doświadczenie, innowacje, zasięg
Fomar Friction – doświadczenie, innowacje, zasięg

Fomar Friction na przestrzeni lat przechodził wiele zmian własnościowych. Dziś jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek części hamulcowych w Europie Centralnej i Wschodniej. To jednak nie jedyna przestrzeń działania tej globalnej marki. Jej produkty popularne są na trzech kontynentach – w Europie, Azji oraz w Afryce. Fomar Friction – organizacja Fomar produkuje elementy układu […]

AD Polska wyłoniło Handlowca Roku
AD Polska wyłoniło Handlowca Roku

Przez cały rok 2014 trwał konkurs na „Najlepszego Handlowca AD Polska”. Każdego miesiąca oceniano efekty pracy każdego z nich, przyznając punkty za realizację wyznaczonych na wstępie priorytetów handlowych. Zwycięzca konkursu otrzymał samochód. Finał konkursu, do którego zakwalifikowało się 10 osóbodbył się w styczniu 2015 r. Ostatecznie zwycięzcą został Marcin Moszczański. W nagrodę otrzymał Opla Corsę. […]

Dostawcy Preferowani w AD Polska
Dostawcy Preferowani w AD Polska

AD Polska w swojej ofercie wyróżnia produkty renomowanych i sprawdzonych producentów, których nazywa Dostawcami Preferowanymi. Pracownik AD Polska zawsze jako pierwszy proponuje produkt Dostawcy Preferowanego. Prawie cały postęp w motoryzacji odbywa się dzięki niezależnym producentom części, którzy dostarczają koncernom samochodowym gotowe rozwiązania inżynieryjne. Te same trafiają potem na niezależny aftermarket, dzięki czemu właściciele samochodów mają […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

staszek, 29 marca 2015, 16:17 0 0

Badziewie.

Odpowiedz

waldi, 30 marca 2015, 14:33 0 0

a to dlaczego twierdzisz że badziewie ja tam montuje ich klocki i są lepsze od przeciętnych firm na naszym rynku nie ma z nimi żadnych kłopotów brak reklamacji są to przyzwoite klocki ,najwięcej mówi ten co nie ma z nimi styczności

Odpowiedz

pakowacz, 31 marca 2015, 15:20 0 0

to już nie producent a pakowacz z Indii ;-) w Markach mają tylko biurko i komputer.

Odpowiedz

Rotsen, 10 kwietnia 2015, 12:31 0 0

Biura handlowe fabryki a pakowacz to zupełnie inne pojęcia. Zresztą, co tam będe tłumaczył, wiecie lepiej. :)

Odpowiedz

Wodzu, 3 lipca 2015, 12:01 0 0

no , powiedzcie że to pierwszy montaż i to już mnie rozwali zupełnie :) Fomar Friction ? może Fiction ?
skoro są spece twierdzący że montują bo są dobre , to ja pytam co to znaczy ?
dla mnie tylko testy nie tylko laboratoryjne ale torowe pokazują tą " jakość " - och specjaliści :)

Odpowiedz