AD Polska wyłoniło Handlowca Roku

24 lutego 2015, 12:49

Przez cały rok 2014 trwał konkurs na „Najlepszego Handlowca AD Polska”. Każdego miesiąca oceniano efekty pracy każdego z nich, przyznając punkty za realizację wyznaczonych na wstępie priorytetów handlowych. Zwycięzca konkursu otrzymał samochód.

Finał konkursu, do którego zakwalifikowało się 10 osóbodbył się w styczniu 2015 r. Ostatecznie zwycięzcą został Marcin Moszczański. W nagrodę otrzymał Opla Corsę. Kluczyki do auta wręczył Prezes Zarządu AD Polska, Piotr Stopczyk.

Pozostali finaliści zregenerują swoje siły podczas wypoczynku zorganizowanego przez biuro podróży Itaka lub prowadzić będą negocjacje handlowe przez smartfon marki Apple. Wszystkich gościł Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.

Konkurs na Najlepszego Handlowca AD Polska jest kontynuowany w 2015 roku.

Dowiedz się więcej

Termostaty Wahler teraz również w AD Polska
Termostaty Wahler teraz również w AD Polska

Wahler dołączył do grona dostawców AD Polska Aftermarket. Termostaty i wyłączniki termiczne niemieckiego producenta można już kupować w sieci dystrybutora. Firma Wahler działa od 1902 roku i obecnie jest dostawcą na pierwszy montaż dla ponad 25 marek pojazdów – zarówno osobowych, jak i użytkowych. Oferta Wahler na rynek części zamiennych obejmuje referencje dla praktycznie wszystkich […]

AD Polska wyłącznym dystrybutorem tarcz hamulcowych Fomar Friction
AD Polska wyłącznym dystrybutorem tarcz hamulcowych Fomar Friction

Do tej pory firma Fomar Friction oferowała tarcze hamulcowe do samochodów ciężarowych i autobusów. Od stycznia 2015 portfolio powiększono o tarcze do samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Ich wyłącznym dystrybutorem została firma AD Polska. Oferta obejmuje już ponad 300 najbardziej popularnych referencji, których lista jest sukcesywnie powiększana. Docelowo będzie ich ponad 1000, co zapewni około […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Zdzisława, 26 lutego 2015, 12:30 0 0

Bardzo serdecznie gratuluje temu brodatemu Młodzieńcowi :P

Odpowiedz

Anonim, 26 lutego 2015, 20:24 0 0

mechanik ,to ten w gajerku?

Odpowiedz

edek, 27 lutego 2015, 15:33 0 0

ale zadziobał....

Odpowiedz

Zenek, 27 lutego 2015, 19:42 0 0

Wygrał już zarejestrowane auto??? No czad....chyba dostał nowe do roboty!!!

Odpowiedz