Międzynarodowy turniej piłkarski w Inter Cars SA

, 11 marca 2015, 14:20

Już za kilka dni odbędzie się IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Inter Cars SA. W turnieju uczestniczyć będą zespoły reprezentujące centralę oraz filie krajowe i zagraniczne Inter Cars.

Impreza odbędzie się 22 marca 2015 r. na dwóch warszawskich obiektach, a wezmą w niej udział 24 drużyny z całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Drużyny zostały podzielone na cztery grupy, w których odbędzie się pierwsza faza rozgrywek. Mecze będą rozgrywane na dwóch krytych obiektach ze sztuczną nawierzchnią. Jednym z nich będzie Hala Piłkarska na warszawskim Bemowie (przy ul. Księcia Janusza 1/3), na której oprócz fazy grupowej rozegrane zostaną również mecze fazy pucharowej, a drugim obiektem są boiska piłkarskie pod balonem na obiekcie Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3). Mecze rozgrywane będą równolegle na trzech boiskach piłkarskich przez zespoły składające się z 5 zawodników + bramkarz.

W turnieju wystąpi wielu utalentowanych i doświadczonych piłkarzy. Nie zabraknie miejsca dla Prezesa Zarządu Roberta Kierzka (grającego na pozycji bramkarza) oraz Tadeusza Wyszomierskiego – trenera pierwszego zespołu IC oraz bezpośredniego koordynatora turnieju. Obaj wystąpią w zespole Centrali IC. Ubiegłoroczny turniej wygrała filia z Rumunii (w tym roku Rumuni wystawiają dwa zespoły), drugie miejsce zajął zespół Centrali IC, a trzecie miejsce filia Glob Cars Czosnów.

Kto w tym roku zdobędzie pierwsze miejsce i puchar Prezesa Zarządu IC? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać do 22 marca. Impreza rozpocznie się około godziny 9:00, a zakończy o 18:30.

Dowiedz się więcej

Inter Cars Wicemistrzem Polski w piłce nożnej
Inter Cars Wicemistrzem Polski w piłce nożnej

W Jarocinie odbyły się X Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej. W mistrzostwach uczestniczyły zespoły reprezentujące znane międzynarodowe koncerny motoryzacyjne, działające na rynku polskim oraz polski dystrybutor części – Inter Cars. Oprócz Inter Cars na liście drużyn znalazły się m.in. reprezentacje Volkswagen Poznań, Kirchhoff Mielec i Gliwice, Magna Tychy, Faurecia Wałbrzych, Pilkington Sandomierz, […]

Lepsza oferta turbosprężarek w Inter Cars
Lepsza oferta turbosprężarek w Inter Cars

Inter Cars wzmacnia ofertę turbosprężarek do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. W efekcie rozszerzenia współpracy z firmą Moto Remo, klienci dystrybutora otrzymają także wsparcie techniczne i produktowe. Coraz więcej silników niezależnie od liczby cylindrów i pojemności wyposaża się w układy doładowania. Najpopularniejszą jego formą jest zastosowanie turbosprężarki, która znajduje się w praktycznie każdym doładowanym silniku. […]

Turniej piłkarski o Puchar Prezesa Inter Cars SA
Turniej piłkarski o Puchar Prezesa Inter Cars SA

IV Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa Inter Cars SA już za nami. Mecze rozgrywane były na dwóch arenach piłkarskich w Warszawie – boiskach na obiektach Legii oraz hali na Bemowie. W rywalizacji wystartowały 24 drużyny z Europy Środkowo-Wschodniej. W niedzielę (22 marca 2015 r.), od godz. 9:00 do 18:30 na wymienionych wyżej boiskach rozgrywany był […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!