Inter Cars Wicemistrzem Polski w piłce nożnej

18 grudnia 2014, 9:00

W Jarocinie odbyły się X Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej. W mistrzostwach uczestniczyły zespoły reprezentujące znane międzynarodowe koncerny motoryzacyjne, działające na rynku polskim oraz polski dystrybutor części – Inter Cars.

Oprócz Inter Cars na liście drużyn znalazły się m.in. reprezentacje Volkswagen Poznań, Kirchhoff Mielec i Gliwice, Magna Tychy, Faurecia Wałbrzych, Pilkington Sandomierz, Eaton Bielsko-Biała, Sitech Polkowice, Tristone Wałbrzych, Brembo Częstochowa.

W zawodach triumfował zespół Kirchhoff Gliwice, który po zaciętym boju pokonał Inter Cars dopiero po ośmiu seriach rzutów karnych. Piłkarze IC, pod przewodnictwem trenera i kapitana Tadeusza Wyszomierskiego od początku turnieju radzili sobie świetnie. W fazie grupowej pokonali ekipy Volkswagen Poznań, Faurecię Wałbrzych oraz Minimot Ostrów Wlkp. W kolejnej rundzie było jeszcze lepiej – Inter Cars zwyciężył z mistrzem Polski – Kirchhoffem Mielec oraz Magną Tychy.

W ćwierćfinale było już trudniej, gdyż twarde warunki postawiła ekipa Tristone Wałbrzych. Drużyna Inter Cars awansowała dalej, ale dopiero po serii rzutów karnych. W półfinale było równie ciężko, gdyż przeciwnikiem piłkarzy dystrybutora części był Sitech Polkowice – wielokrotny mistrz Polski. Udało się jednak wygrać 2:1.

Piękną passę Inter Cars zakończył dopiero w finale, w którym w regulaminowym czasie gry padł wynik 3:3. Dopiero po ósmej serii rzutów karnych, Kirchhoff Gliwice triumfował z wynikiem 8:7. Trzecie miejsce zdobyły dwa zespoły SitechPolkowice i Auto Dutkiewicz Jarocin.
 

Dowiedz się więcej

Oldboje Inter Cars SA najlepsi w piłkarskich zawodach
Oldboje Inter Cars SA najlepsi w piłkarskich zawodach

Drużyny Inter Cars SA z powodzeniem zakończyły udział w IX Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Ekipa Oldbojów zdobyła mistrzostwo kraju. Zespół Inter Cars 35+ zdobył Mistrzostwo Polski Oldbojów, pokonując w finale ekipę Magna Dąbrowa Górnicza, 4:0. Zwycięska drużyna wystartowała także w kategorii Open, w której rywalizowała również druga ekipa […]

Drużyna Inter Cars w piłkarskich mistrzostwach
Drużyna Inter Cars w piłkarskich mistrzostwach

Po udanej inauguracji piłkarskiego sezonu podczas wewnętrznego, międzynarodowego turnieju, drużyna Inter Cars SA, spróbuje swoich sił podczas IX Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Mistrzostwa będą rozgrywane w dniach 8-9 marca 2014 r. w czterech halach sportowo-widowiskowych na terenie Warszawy oraz podwarszawskich Marek i Zielonki. W zawodach wystąpi 66 drużyn. […]

Międzynarodowy turniej piłkarski w Inter Cars SA
Międzynarodowy turniej piłkarski w Inter Cars SA

Już za kilka dni odbędzie się IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Inter Cars SA. W turnieju uczestniczyć będą zespoły reprezentujące centralę oraz filie krajowe i zagraniczne Inter Cars. Impreza odbędzie się 22 marca 2015 r. na dwóch warszawskich obiektach, a wezmą w niej udział 24 drużyny z całej Europy Środkowo-Wschodniej. Drużyny zostały […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!