Nowe katalogi filtrów Knecht i Mahle 2005

24 maja 2005, 0:00

Jaki filtr pasuje do jakiego pojazdu? Jak dobrać prawidłowy filtr do określonego samochodu osobowego, dostawczego czy też motocykla? Jakie filtry są nowościami w programie? A także: co należy wiedzieć na temat zyskujących na znaczeniu kabinowych filtrów powietrza?
Odpowiedzi na te pytania, znajdą Państwo szybko i bezproblemowo w nowych katalogach filtrów Knecht oraz Mahle 2005.
Przejrzyste informacje są dostępne albo w konwencjonalnej, drukowanej formie – osobno dla filtrów Knecht i Mahle lub też jako pakiet kompletny – na podwójnym CD-Rom.
Podczas gdy katalog drukowany, koncentruje się na filtrach do samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli, dwupak na CD-Rom zawiera kompletny program filtrów.
 ]1L[
Na pierwszym CD obok informacji o filtrach do samochodów osobowych, zostały także zamieszczone filtry do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych oraz silników stacjonarnych. Pierwsze CD zawiera także listy crossowe, przy pomocy których z łatwością można dobrać odpowiedni filtr Knecht i Mahle, wychodząc z numeru oryginalnego, czy też numeru innych producentów filtrów. Alfanumerycznie skonstruowany „number finder”, ułatwia bezbłędną identyfikację filtra i ułatwia codzienną pracę, oszczędzając nasz cenny czas.
Drugie CD jest poświęcone tematyce filtrów kabinowych powietrza i zawiera pomocne instrukcje montażowe oraz czasy montażu poszczególnych filtrów.
Czy w formie drukowanej, czy też na CD – oba katalogi są zbudowane bardzo przejrzyście i umożliwiają szybką identyfikację zastosowań filtrów.
Nowe katalogi filtrów 2005 są dostępne u polskich partnerów handlowych Mahle.
Ponadto na swej stronie internetowej www.mahle-aftermarket.com, producent oferuje na bieżąco aktualizowany, przyjazny dla użytkownika, katalog filtrów on-line.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!